| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Chci svatbu a on nechce

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 4711  [Dalších 4681 >>]
Balbína 99798
11.3.2021 16:22:09
Chapu te. Pokud jsi s nim spokojena, svatbu doporucuji hlavne z praktickeho hlediska. Manzelka nema stejne pravni postaveni jako pritelkyne. A prave v mem okoli hodne se staly pripady, kdy pritel nahle zemrel (manzelka s cerstve narozenymi dvojcatami naprosto bez prostredku, zadny vdovsky duchod, i ruzna pomoc od jeho zamestnavatele byla pravne slozita) nebo pripad rozchodu - zena dost ostrouhala, tezko resili spolecny majetek.
A duvod proc se hlavne muzi nechteji zenit - je to urcity krok, nechce se jim. Radi otevrena vratka, zavazky nefrci (to se netyka jen muzu). Ja jsem zmenu po svatbe pocitila - trochu jiny pristup okoli k nam i rodicu.
Konzerva 153011
11.3.2021 16:21:43
Jak stárnu, příjde mi, že možný vdovský důchod nemusí být tak špatný důvod ke svatbě. ~b~
Analfabeta 141613
11.3.2021 16:10:27
A MUSÍŠ se vdávat? Proč se vlastně chceš vdávat, když spolu nemáte děti, společnost podobné rodiny toleruje, neb jsou dneska zcela běžné. Co tě k tomu nutí? Společné jméno? Ty potřebuješ k soužití papír? Proboha, k čemu? Nebo je hodně movitý a ty po něm chceš jednou dědit? To pak jo, to bych se i provdala :-) (a v důchodu pak měla třeba nárok na vdovský důchod, to by důvod ke svatbě byl).
Marika Letní 140743
11.3.2021 15:58:54
janinka "naprosto nechápu proč by dva lidi jen proto, že už něco mají za sebou nemohli chtít romantické gesto a muselo by to být tak, že zatímco jí nandavá prstýnek ona má v druhé ruce žehličku a on pytel s odpadky. I při rodinném soužití se může muž hecnout a udělat gesto?"

No může, ale jde o to jaká je šance, že to udělá po rozvodu ve středním věku, když spolu bydlí 4 roky. Tak ať doufá dál, no. ~2~
Rodinová 140078
11.3.2021 15:54:57
A jo ~t~ preklep celkem sedi k tematu.
luthienka 77117
11.3.2021 15:45:12
Vsavky mě dostaly~t~
libik 142094
11.3.2021 15:30:57
Hele, tak ty první, jo~:-D~;((
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
11.3.2021 15:28:46
v tomhle směru asi málokterá překoná mou tchýni - když se nechala jako rozvedená se dvěma dětma ukecat od souseda, aby se nastěhovala k němu, na férovku mu oznámila, že vdaná už byla a jednou to stačí... po nějaké době ji začal ukecávat, že přece nebudou jen tak na hromádce a tak mu řekla, že ona o svatbu nestojí a jestli ji on chce, ať si to komplet zařídí sám... a on jí pak opravdu jen oznámil, že v pátek nemá chodit do práce, že dovolenou jí už domluvil s jejím šéfem a že v tolik a tolik má být na úřadě, že se berou ~:-D zařídil všechno od a do zet, včetně pozvánek, hostiny, kytek, koupil jí i svatební kostýmek ~:-D
Dari79 114243
11.3.2021 15:28:25
No, mě připadá celkem zvláštní tvůj přístup.

Naprosto chápu, že o 15 let starší, už jednou rozvedený muž, se kterým žiju už 4 roky, nemáme společné děti, že se nechce (nepotřebuje) ženit. Proč taky...

Myslím, že to pro něj prostě není důl,ežité. My také nejsme vzítí a to máme společné děti a já zcela běžně o svém muži mluvím jako o muži. Spousta lidí si tak asi myslí, že jsem vdaná, ale já to taky ke štěstí nepotřebuju.

Jestli to ty potřebuješ ke štěstí, tak mu to holt musíš říct (velmi intenzivně naznačit). No a jestli ještě navíc čekáš romantickou žádost o ruku (a lá americké filmy), tak to už teprve - to si myslím, že pro většinu českých mužů prostě není vůbec přirozené...
Rodinová 140078
11.3.2021 15:26:50
~t~ jsme na tom podobne
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 4711  [Dalších 4681 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.