| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Sauna

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 100] Názory 101110 z 312  [Dalších 202 >>]
withep 93862
4.1.2017 14:05:05
Infrasaunu bych brala jenom jak náhražku v případě nedostatku místa, jsem pro finskou, asi si ji budeme přát (postavíme) ke čtyřicátinám... :). Sprcha zbytečná není, před skokem do bazénu by se člověk stejně měl osprchovat, aby ze sebe smyl pot.
Slonisko 65085
4.1.2017 13:51:13
My jsme se tak dlouho nemohli dohodnout, až máme obojetnou~:-D. Ale zkušenosti z provozu zatím nemám, včera jsme jí poprvé (po roce budování) testovali. Teda zatím jen tu infra část. Máme ji v koupelně, kde je sprcha a vana, bazén bohužel nemáme vůbec. S tou sprchou u sauny - jde o to, jestli ti nebude vadit, že do toho bazénu lezeš celá zpocená. A občas je taky dobrý se vysprchovat před tím, než se jdeš saunovat.
jak 39257
4.1.2017 13:44:31
sousedi maji infra ve velke koupelne, ale maji koupelen vic, tak toto je spis sauna s vanou.
jak 39257
4.1.2017 13:43:35
Mame infra.v technicke mistnosti, je tam pracka, susicka, vana, sprcha, sauna.
V pozdemnim patre domu, s vetranim na urovni oci.....
Zajdulka 42924
12.11.2016 14:04:33
Máme v paneláku. Naprostá spokojenost. Zapojuje se normálně do zásuvky, takže pohoda.
Pavlusa3011 120217
12.11.2016 8:29:46
Stále zjišťuji jaká sauna je lepší, od člověka, který provozuje sauny mám info, že infra nemají smysl, když, tak klasická. Jaké máte informace, proč pořídit tu nebo onu saunu? A pokud by se někomu hodilo, bezva článek jak na saunování dětí http://blog.prodeti.cz/pro-deti/saunovani-deti/. ~R^
hope.black 37014
10.10.2016 17:08:48
Po sve zkusenosti nedoporucuji nakup sauny firmy Marimex.

Saunu jsme koupili primo u vyrobce na strankach marimexu, krabice prisly v poradku. Pri sestaveni jsme zjistili, ze panty a uchytky jsou zcasti rezave. Radio ani MP3 nehraji.
Pri podani reklamace nam bylo sdeleno, ze naplanuji cestu technikovi a ozvou se. Po tydnu jsme firmu opet kontaktovali, zdali resi nasi reklamaci. Bylo nam receno, ze musi naplanovat vyjezd technika a ze tedy prijede presne 30 dnu po podani reklamace.
Pri nakupu produktu za 25 000 jsme ocekavali nejen ze bude fungovat, ale taky jine jednani firmy. Uz maji zaplaceno, tak co by se starali.
Stárnoucí 94831
9.12.2015 17:56:35
Máme, používáme, bezva věc~R^
kosicek 33064
9.12.2015 15:34:55
Máme a používáme od jara do podzimu několikrát týdně, přes léto minimálně, hlavně jako relaxaci a prohřátí se, po sportu. Míváme doma chladno, jsme zvyklí, nemáme možnost sálavého tepla, to bychom museli udělat o dost větší investici, než do té sauny a prostě to schází..Když člověk promrzne, prochladne, ale i všeobecně, když je sluníčko x dnů schované za mlhou, inverzí, tak to přijde vhod :-) Dětem se v sauně také moc líbí. Já osobně si tam lezu i jako nemocná - nachlazená (nemívám teploty, tak abych se vypotila), ale těžko říct teda, jestli to pomůže nebo ne, každopádně je mi to příjemné, nahřívat si dutiny a td.. Také si nemyslím, že by to vyřešilo bolest zad, teplo může chvilkově pomoci, ale ten problém, kvůli kterému bolest přichází, rozhodně neodstraní..
Jana + 3
  • 
9.12.2015 14:27:28
Máme a jsem tam od podzimu do jara skoro každý den. Manžel tam téměř nechodí, děti jen s kámošema:-) Takže je to hlavně pro mě na prohřátí:-) a miluju to:-) Mažu se medem, čtu a užívám si klidu.....
[<<Předchozích 100] Názory 101110 z 312  [Dalších 202 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.