| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Sauna

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 312  [Dalších 212 >>]
Janinka a dvě princezny 132403
23.1.2018 13:53:10
zásady saunování asi znáte ~R^
Janinka a dvě princezny 132403
23.1.2018 13:48:53
tak my máme klasickou finskou saunu poměrně velkou. Nevím jestli máš políčeno na cenu, ale velmi výhodné nabídky bývají na veletrzích welness apod. My jsme ji tak pořídili velmi výhodně. Hlavně musíš mít vychytaný spíš ochlazování tj. abys ze sauny nelezla přes půl baráku do koupelny, kdy z tebe kape pot. Od známých jsme měli upozornění, že za lavice je lepší si připlatit, aby byly z lepšího dřeva než obložení. V infra se člověk tolik nezapotí a manžel třeba říká, že pak necítí ten efekt.
Marie-Ellena 98850
23.1.2018 13:42:14
Chtěla bych manželovi koupit k narozeninám saunu, nemáme moc prostoru, takže klasickou domácí infrasaunu nebo finskou saunu. Můžete mi, prosím, někdo poradit rozdíly, výhody, na co si dát pozor, s čím počítat apod.? Děkuji.~x~
neznámá 91073
4.1.2017 17:41:23
Musíš vyzkoušet. My finskou rušili, já jí nepoužívala vůbec, nemám ji ráda a chlap byl líny to roztápět.
Infra používáme často. Beru si do ní knížku a prohřívám se klidně hodinku i dvě, takže asi zcela proti pravidlům.~:-D

ALe nedávno jsem slyšela, že infra sauna způsobuje rakovinu podobně jako solárko, tak nevím. (a popravdě jsem takový zmrzlík, že je mi to asi jedno~:-D)
Cimbur 64764
4.1.2017 17:05:19
My máme obyčejný nadzemni nafukovací bazén s tím, ze se po dvou třech sezónách zničí. Bohužel zamrza.
boba007 132081
4.1.2017 15:48:00
Saunovací dýchánky jsou super:-)~R^
boba007 132081
4.1.2017 15:46:18
My máme finskou, saunujeme se 2-3x týdně. Sprchu nevyužíváme, napouštíme si rybářskou káď z potůčku, poté do potůčku zpět vypustíme. Pitnou vodou by to bylo strašně drahý, takže bez možnosti přírodní vody bych preferovala sprchu (do vany nevím, jak bych se rychle ponořila). S bazénem nemám zkušenost, jak v zimě zamrzá/nezamrzá nebo jak je náročný jeho napouštění.
withep 93862
4.1.2017 15:34:48
~x~
Lei 37503
4.1.2017 14:11:01
Notujeme si, withep. My bydlíme v provizoriu a asi dlouho budeme, ale saunu muž postavil jako první :-D. Ovšem po první saunovací sezoně jsme zrušili bazén, který nám zbyl na zahradě po původních majitelích a jehož provoz jsme vyhodnotili jako neudržitelný, takže teď vymýšlíme nějakou venkovní sprchu nebo káď s ledovou vodou. Hezký nový rok!
Lei 37503
4.1.2017 14:08:17
Já hlasuji pro finskou, pokud tedy nemáte problém s prostorem. Infrasauna je takové šidítko :-). I finskou saunu si lze vytopit na příjemnou teplotu, nemusí to být zrovna na pětadevadesát stupňů.
Sprchu bych rozhodně vpasovala. Jednak do sauny jde člověk osprchovaný a nevím, jak daleko máte klasickou koupelnu, navíc pokud by se saunovali třeba kamarádi (u nás děláme saunovací dýchánky :-)), tak nemusí do vaší koupelny, dále někdy se člověk necítí na skok do studeného bazénu, například po saunování v těhotenství je doporučeno chladit se vlažnou sprchou, nelézt do ledové vody. Třeba v německém saunovém ráji, kam jezdíme, i když je hned vedle saunovacího domečku bazén, tak řád velí nejprve se osprchnout studenou sprchou - ta je hned u dveří - a pak až do bazénu.
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 312  [Dalších 212 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.