| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Downův syndrom

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 950] Názory 951960 z 1747  [Dalších 787 >>]
Karlíta 107054
25.4.2010 15:57:30
Já jsem chtěla další mimčo skoro hned,ale manžel ne.Tak jsme to vše probrali a na podzim to zkusíme.Slyšeli jsme,že další dítě je pro ně přínos.Hodně od nich odkoukají a je to asi lepší.Zvládnout se to určitě dá.~6~ A co rodina,jak to vzali?
Jinak já mám pana doktora(gynekologa)a ten taky vše pokazil,jak mohl.Na vše na co jsem si stěžovala říkal,že je to normální.Taky jsem k němu už nešla.Chápu tvé pocity,byla jsem na tom stejně,ale oni jsou opravdu tak roztomilý.
marhau 83337
25.4.2010 15:44:44
já mám 3 zdravy děti~;)holky tu taky mají i po DS zdravy,já už další nee~;)Mám dceru 20l,syna 17l a 14 měsíční dvojčata:-)z níž má právě jeden DS~;)
Pojedem domů,se mi nechce~l~~l~~3~~3~~3~
Kor 101588
25.4.2010 14:20:09
Ahoj,
v průběhu těhotenství nebylo nic poznat, jak taky, když má paní doktorka nepatří mezi nejpečlivější a nejstarostlivější (ztratila jsem v ní také veškerou důvěru a poohlížím se po nové) takže co mohla to ošulila. Jsem z Prahy. Manžel oporou je, stará se, ikdyž teď zrovna bohužel musí pracovně cestovat do zahraničí, a tak i první týden z porodnice jsme museli doma přežít sami. A odjede nám znova ~a~ A co další děti, máte někdo další a zdravé děti???
marhau 83337
25.4.2010 12:33:17
Vítám novou maminku~x~tvé pocity jsou normální~6~~6~já mám kluky po IVF a počítala jsem že budou ok,chyba~n~
Matysek je taky moc hodny i bratr ~6~~6~nepřijde mi to vůbec že mám postiženyho hošíka~:-D(asi zatím~d~)jinak gratuluji k malému~x~~x~a jak se jmenuje?
Karlíta 107054
25.4.2010 11:18:10
Ahojky,měla jsem asi podobné pocity jako ty.Ještě teď s tím nejsem úplně smířená,ale Máťa je opravdu tak strašně hodnej a pořád se směje,že bych ho nikomu nedala.Manželovo je to první dítě a bylo to pro něj dost těžký se s tím vyrovnat,ale zvládnul to.
Sýkorka 47 73231
25.4.2010 10:54:59
Chápu tě a myslím,že tyhle pocity jsme měly určitě všechny,nebo aspoň většina z nás.Člověk to nečeká a když se tak dlouho těší,neumí si pak představit dítě odložit,protože nesplňuje očekávání. Bolí to a ještě dlouho bude a vlastně to úplně nepřebolí nikdy.zvyknout se dá ale na všechno.Postupně ti to bude docházet víc a víc,jak bude růst.My jsme ani v příbuzenstvu moc podpory neměli.Mé dceři už je 19 a tehdy se u "takových" dětí teprve začínala bourat tabu.Ale příbuzenstvo (včetně babiček)je za staré školy a nějak jim to nešlo, i když snahu měli a mají. Naše Ilonka teda srdeční vadu nemá (bývá to běžné),ale zase prodělala jiný závažný onemocnění.Je moooc hodná.
Možná se ti o tom nechce mluvit,přesto se zeptám...v těhu nebylo ~6~nic poznat?
Posílám ti pohlazení a přeju hooodně pevný nervy a aby ti miminko dělalo jen radost aby se ti podařilo překonat ty pocity,které máš. Manžel je ti oporou??? Odkud jsi? ~6~~6~~6~
Kor 101588
25.4.2010 10:34:15
Ahoj,
nejsem s tím vším ještě moc smířená, ale bohužel se také přidávám do klubu. Letos na velikonoce se mi narodil chlapeček (je mu teď 20 dní). Celé těhotenství bylo v pohodě, spíš taková rutina, načůrat do kalíšku, zvážit se, změřit tlak. Bohužel třetí den po porodu, kdy mi malého vyndali z inkubátoru mi sdělili, že má těžkou srdeční vadu a pravděpodobně DS. Je to moje první miminko, rozhodně nespadám do kategorie starších rodiček.
Čekáme na genetiku, ikdyž všichni doktoři, kteří se s naším miminkem setkali si jsou s diagnozou jistí ~n~
Všechny co tady píšete o svých dětech s DS, říkáte jak je moc milujete.
Já jsem asi ještě moc na začátku, nemůžu říct, že bych miminko chtěla zavrhnout a nechtěla ho mít ráda, vím, že opustit by bylo to nejhorší co bych mohla udělat a že už si to bez něj nemůžu představit, ale přesto od začátku zápasím s tím, že se ho snažím učit mít ráda. Doufám, že jsem to napsala trošku srozumitelně. Prostě jsem si svoje dítě ani pořádně nepochovala a už mi řekli jak na tom je. A nějak mě to maminkovství akorát bolí...
Byli jste na tom podobně, nebo jsem krkavčí matka ~n~~n~~n~
Karlíta 107054
24.4.2010 18:02:40
Ahojky.Fotečky i dětičky jsou hezký ~6~.Zkouším tam dát taky pár fotek,ale bohužel se mi to nedaří.Máme internet jen týden a ještě s tím moc neumím ~d~.
marhau 83337
24.4.2010 15:28:24
já vím,to si psala~6~~6~
Sýkorka 47 73231
24.4.2010 13:59:32
Díky.No akorát v 5ti letech bez vlasů...léčila se s LEUKEMIÍ.Ale dopadlo to dobře.
[<<Předchozích 950] Názory 951960 z 1747  [Dalších 787 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.