| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Downův syndrom

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 520] Názory 521530 z 1747  [Dalších 1217 >>]
marhau 83337
10.12.2010 19:42:33
Věruš tuhle http://aukro.cz/item1280884404_televize_pro_nejmensi.html ~R^ kolik stála ta želvička? na aukru nejlevnější 219 bez pošty :-)já pořád nevím,jinak dárky máš suprovy a Anička si to stopro zaslouží ~g~~g~ to bude mít radost vid ~:-D Čenfa tě taky pozdravuje ~x~
MISKYNK 91294
10.12.2010 17:42:53
Tak už mám objednanou želvičku, ta se bude Míšovi líbit,maj jí na bazaru uplně novou cena lidová,jinak sme koukaly, ceny 500-1000 kč a to je hruza.
MISKYNK 91294
10.12.2010 15:02:54
NO KONEČNĚ DRBEME- TAK MARCEL- PROSÍM JAKOU TELEVIZI A MAGICKÁ ŽELVA-KDE JSI TO SEHNALA-TA TELEVIZE BY MÍŠU MOHLA ZAUJMOUT.ANIČCE JSME SE SLOŽILI SE SYNY NA TEL DOTYKÁČ A JÁ JÍ DOKOUPÍM HLAVNĚ MIKYNY-ZASLOUŽÍ SI HO ZA HLÍDÁNÍ ŽEJO.KLUKUM MÁM KOSMETIKU A ŠEK NA RYBAŘINU A OBLEČENÍ.JITUŠ NAPADLA MNE MP3 PRO Ilonku jestli by se jí to líbilo, naše teda byla naní ujetá v loni.
dnes bylo cvíčo a supér, je to šikula sestřička ho chválí a on se směje jak když jí fakt rozumí.
Karlito- máš krásného synka, jak se směje.
marhau 83337
10.12.2010 14:03:10
pro Ondru mám taky boby/už je dostal když je sníh/ kreslící tabulku,panenku s příslušenstvím ~5~ ~t~~t~ toho ted baví,pak taky hračky,auto,maketu:-)velky děti peníze a kosmetiku :-)
marhau 83337
10.12.2010 14:01:00
~g~~g~super ~z~ ~3~ Věruš mám samy hračky,co hrají,to má rád,hezká je moje první televize,tu mám taky,to natáhneš a jezdí obrázky a hudba,auto,boby a maketu mobilu :-)přemyšlím o ty magicky želvě jestli víš~;)Dnes zrovna jdu k mamině :-)budu jí pozdravovat jo:-)

Jitko to je super ty plavky ~g~ no jo co Ilče,taky nevím,jedině třeba nějaky korálky že by navlíkala ~d~ fakt je to asi těžky vid ~6~
Sýkorka 47 73231
9.12.2010 22:59:47
No,aspoň něco se tu hýbe!!!
Já už dárky celkem mám.Pro Máju je to jednoduchý,ale pro Ilču jako vždy problém...Ona neřekne,co by chtěla,nic ji nebaví,nic nechce dělat. ještě tak nějaký film,kde se buď zpívá,nebo fackuje. Tatínek jí stáhnul SLUNCE SENO A PÁR FACEK, tak se na to bude dívat furt dokola. Pro Máju stáhnul taky zpívánky po jedné a mezi to proložil KRTEČKA a nějaký video,kde je ona. Třeba z plavání,nebo na houpačce a tak a tak si myslím,že se to bude líbit i Ilonce.Pro ni už mám pak jen samý "měkký" dárky. (bundu,trička a stříbrný řetízek) Jo a taky jsem jí objednala plavky! Ta firma je šije z barev,jaký si vyberu ze vzorníku a do 2 týdnů jsou hotový. (mám je od nich taky) No a dnes mi napsali,že nestíhají a jestli by moc vadilo,kdyby byly až v lednu. Oslovili zákazníky,páč toho mají moc,ale já jsem se přimluvila za "stihnutí",protože už tak těch dárků má málo a z plavek bude radost. Chodí plavat pravidelně,tak je užije. Tak prej to teda stihnou.~b~
MISKYNK 91294
9.12.2010 22:44:40
Petulie my se neznáme tak tě zdravím a napiš něco o dětátku, jak se zmínila Marcelka.
Teda já jsem se rozkecala teda, ale ono to na fcb moc nejde.moc zdravím a at tu nejsem samááááá.
MISKYNK 91294
9.12.2010 22:41:33
Ahojky já se jukám každý den a ejhle konečně je něco ke čtení-juchu.
sýkorko-Jitulko- moc zdravím-my teda pečeme, ale vubec nestíhám a večer odmítám něco dělat-padám na hubu po denním maratonu s Míšou-jezdím obden vlakem cvičit konečně dobrá cvíča a tak jsem zase ráda, že pro míšu něco děláme a shodnem se ve všem-supéér-uklid a okna nic-stejně denně uklízím tak to nepřeháním.
Míša se lepší začíná brát plyšové věci do ruček a dostáváme se na kolínka z lehu ale s pomocí cvičením i tak je to veliký skok.
mám objednané dárky mp3-plyšák miluje zpívánky,musím i v noci mu zpívat když je vzhuru, no a ještě jsme přišly na hřející polštářky se srdíčkem, nahřejen srdíčko a bude po prrrdíííkách-ted začal prdět-hruza jak řve v noci.
no a hlavně bude mít z trojité vlny podkolenky a rukavičky zmrzlík.
Marcelko-jukala jsem na kluky na fcb-jak stíháš péci, pomáhá ti NIKI A CO Če.rfalka naše-stále jí vidím před sebou.Co máš pro matýska-dárky-já už nemám nápady.
marhau 83337
8.12.2010 9:50:39
~3~ Petulio ~3~ tak co malej? :-)
petulia 99941
7.12.2010 21:49:07
ne ne, nebude ~y~ ~3~ zdravím vás všechny, snad po půl roce, já ostuda ~f~
[<<Předchozích 520] Názory 521530 z 1747  [Dalších 1217 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.