| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No,aspoň něco se tu hýbe!!!
Já už dárky celkem mám.Pro Máju je to jednoduchý,ale pro Ilču jako vždy problém...Ona neřekne,co by chtěla,nic ji nebaví,nic nechce dělat. ještě tak nějaký film,kde se buď zpívá,nebo fackuje. Tatínek jí stáhnul SLUNCE SENO A PÁR FACEK, tak se na to bude dívat furt dokola. Pro Máju stáhnul taky zpívánky po jedné a mezi to proložil KRTEČKA a nějaký video,kde je ona. Třeba z plavání,nebo na houpačce a tak a tak si myslím,že se to bude líbit i Ilonce.Pro ni už mám pak jen samý "měkký" dárky. (bundu,trička a stříbrný řetízek) Jo a taky jsem jí objednala plavky! Ta firma je šije z barev,jaký si vyberu ze vzorníku a do 2 týdnů jsou hotový. (mám je od nich taky) No a dnes mi napsali,že nestíhají a jestli by moc vadilo,kdyby byly až v lednu. Oslovili zákazníky,páč toho mají moc,ale já jsem se přimluvila za "stihnutí",protože už tak těch dárků má málo a z plavek bude radost. Chodí plavat pravidelně,tak je užije. Tak prej to teda stihnou.~b~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.