| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Spála

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 1262  [Dalších 1132 >>]
Kreaty 128225
22.10.2014 17:08:26
Yuki v roce 1990 už nebyla KSČ aktuální ~;)
Yuki 00,03,07 49504
22.10.2014 17:07:41
Zerat, 5. třída není nijak náročná, jeto příprava k přijímačkám, většinou se opakuje

a gympl neokrádá děti o dětství, nevím který mameluk toto vymyslel, ale krásně se to ujalo, zvlíšť u těch, kdo s bojí, že by s jim děcko nedostalo na gympl, ale na zákaldce je většinou spolek dětí ,který o učení nestojí a ty třídy podle toho vypadají, myslím 2. stupeň, já sjem srašně ráda, že mám děti chytré a mohli z toho vypadnout co nejdřív
Kreaty 128225
22.10.2014 17:07:26
proto řeším, zda mám ty desky s pracovními listy dát od nemocného dítěte do rukou zdravého dítěte, když je jasně na netu napsané, že infekce se přenáší i přes předměty, to dítě kterému ty desky dávám dostane plná zásah streptokoků od dítěte, které předtím psalo tu úlohu a prskalo na ty listy
zerat 18305
22.10.2014 17:06:47
Divá Báro, já nepíšu nikde, že by se na učení ani nemělo dítě podívat. Ale očekávat, že dítě přijde po týdenní nemoci do školy a vše bude mít doplněno v pracovních sešitech, že bude umět veškerou novou látku, kterou se stihli ve škole naučit /ve všech předmětech/ a rovnou může psát písemky, přitom opravdu doma bylo jen pár dní (týden)... Tohle se mi opravdu nelíbí. Ano, naše holky mají obrovskou výhodu v tom, že je manžel pedagog, jazykář... řekněte mi, jak to dělají jiní rodiče, kteří holt nejsou učitelé a neumí látku vysvětlovat, neumějí cizí jazyky... jak to ty děti neučí, aby mohly přijít rovnou do školy a psát písemky?
Yuki 00,03,07 49504
22.10.2014 17:05:07
Divá Báro, já jsem se dosaal na gympl bez potíží, asi jsem jednoduše uměla, stejně jako moji sourozenci, z naší třídy se všichni dostali kam chtěli (rok 1990), v severních Čechách v té době brali kohokoliv kamkoli, stačilo chtít a sestřenici chtěli i s trojkama na pajdák, kam já jsem nemohla kvli talentovkám, to bylo jediný omezení

a to jsme nebyli rozhodně rodina v KSČ, jen jsme uměli

stejně tak moje děti - umí se učit, na gympl se dostali a nepovažuju za nutný ani na tom gymplu dělat něco během nemoci a nechávám je doma na rekonvalescenci a dopsání učiva, klidně dva tři dny, kdy už jim nic není, jen aby to stihli opsat a naučit se, než jdou do školy. Aby pak nedoháněli, ale jen pokračovali, stejně jako ostatní, kdo ve škole byli

půjčit sešit je složitý, jeden syn má kamaráda blízko, druhý bohužel ne, jako primán navíc ještě nezná adresy a nemá ani moc kontaktů, ale zase má staršího bráchu ,který v případě potřeby něco domluví ve škole a přinese/odnese

vyležet nemoc není flákání, to je investice do zdraví
Kreaty 128225
22.10.2014 17:04:32
Divá Báro, to u nás nejde, já druhý den musím ty vypracované pracovní listy poslat po těch spolužácích hotové. Protože dostanu desky s novými úkoly.
zerat 18305
22.10.2014 17:01:29
Divá Báro, žel mi holkám neulehčujeme vůbec nic! Nevíš co mluvíš. Já píšu jen o tom, že když je dítě nemocné, tak dokud není o.k. tak mi připadá jako zhovadilost ho nutit psát diktáty... Co uteklo mně a celé mojí generaci? Nic! Jen mi přijde, že jsem fakt toho volného času měla výrazně víc než mají naše děti. ~d~ A fakt jsem první dny nemoci na učení nikdy nesáhla. Učivo jsem si samozřejmě doplnila a po pár dnech jsem jela v tempu jako ostatní.
Líza 17721
22.10.2014 17:00:42
Zerat, to píšeš ty, která jsi dávala dítě na základku, která měla nejnáročnější pověst v okolí?
A pokud vím, tvůj manžel s učitelstvím ZŠ nic společného nemá, je to tak? Pokud nemám nějaký výpadek, pak si vzpomínám, že dělá andragogiku.
Líza 17721
22.10.2014 16:59:34
Zerat, dítě, který leží doma v posteli a už nemá horečky/nezvrací, může úplně klidně dělat něco do školy, zabere mu to třetinovej čas, než by tím strávilo ve škole.
Mně by bylo toho dítěte líto, kdyby přišlo po nemoci a muselo během několika dní doplnit učivo třeba za dva týdny.
A kdyby mi někdo sám od sebe posílal pro děti domů zameškanou látku, tak bych byla vděčná za hrob, protože někdy je neuvěřitelnej opruz to shánět po spolužácích.
zerat 18305
22.10.2014 16:58:47
Báro, že se to musí doučit o tom vůbec nepolemizuji a o tom, jak na tom dnes děti jsou, co umí, že nemají téměř žádnou slovní zásobu, neumějí často napsat delší větu... (výjimky samozřejmě jsou)... to asi všichni víme a není to nic nového pod sluncem. Tím, že se manžel pohybuje v učitelství, tak nedávno tady řešil s mou kamarádkou učitelkou, že už dnes se ví, že na víceletá gymnázia většinou vůbec nechodí výrazně chytřejší děti, ale pouze děti ambicióznějších rodičů (snad to píšu dobře). Holt já nejsem ambiciózní rodič a o víceletý gympl nestojím. Ano, chci, aby naše děti měly čas být dětmi... ZŠ má 9 let na to, aby děti naučila, co je potřeba, tak proč se to tak žene?? Třídní naší holky mi říkala, že jsou si vědomi toho, že 5 třída je masakr. V 6. třídě že je toho taky hodně... taky nechápe, proč to, proč se to nerozloží do více ročníků. ~d~
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 1262  [Dalších 1132 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.