| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Spála

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 1262  [Dalších 1142 >>]
Kreaty 128225
22.10.2014 17:16:53
Luc, jasně. Tady se prostě bere angína po třech dnech atb. jako vyřešená věc, atb. se musí dobrat a dítě necvičí, ale do školy jde. To, že se z toho vyklube něco jiného nebo doktor špatně určí diagnozu je věc další.
Yuki 00,03,07 49504
22.10.2014 17:16:33
já bych jí to napsala, a uvidíš, maximálně ti odpoví, že to musí dodělat hndd do druýho dne

ale teda být takto v cizině, asi bych tyto věci měla nastudovaný z nějakých zákonů věděla bych, co jako rodič v případě nemoci musím a co nesmím a stejně tak by mě zajímalo, co musí děcko, jestli je to nařízení státu nebo jen školní řád, nebo třeba jen výmysl učitelky
Luc. 57250
22.10.2014 17:15:50
"nesmí být doma dýl než dva dny ani při nemoci"

syn při viroze nebo angíně má vždycky horečky 5-6 dní... takže v Anglii by musel 3 den do školy i s horečkou 39? To mi přijde naprosto šílený.
Yuki 00,03,07 49504
22.10.2014 17:14:26
no právě, takže bych nepsla nic o tom, jak to byl problém, nebyl, vždycky je to o tom, co má děcko v hlavě, a jestli je někdo chytrej, tak nemusí ani kvůi přijímačkám dopisovat úkoly během nemoci, a jestli je někdo chytrej málo, tak mu to stejně nepomůže, já bych nemocný děcko nechala na pokoji co nejdýl

i ve škole jsme vžcdycky omlouvala po nemoci - jak dlouho chyběšl, tak dloho jsme ho nechala být, protže toho mají moc a ne všichni učitelé omlouvají

u synů na gymplu se omlouvá po jakkoliv dlouhé nepřítomnosti 1 hodina, druhá už ne, a to ani když mají ten předmět dva dny po sobě (což je u nás běžný, nejen čaštinaa matika, ale i to, co je 2x týdně)
dá se to sice řešit s učitelem, ale nidko to nedělá
Kreaty 128225
22.10.2014 17:13:41
tak ona popravdě už horečku nemá, max teplotu večer a krk jí bolí, ale je hodně unavená, mžourá do těch listů a padá ji nad tím hlava, jak jsem si odborně načetla, tak je to z toho jak ty streptokokové vylučují ty toxiny, které tělo musí odbourávat
to zda to napsat učitelce právě řeším, nevím - do večera se musím rozhodnout
zerat 18305
22.10.2014 17:13:30
O tom tu právě píšu já, že se to dnes očekává. Myslela jsem si, že je to tak jen u nás, že je to holt asi životní smůla naší starší holky, že má štěstí na příliš náročné učitele... kupodivu jsem byla vyvedena z omylu, že ne, že se tohle očekává dnes už snad na všech ZŠ, kde mám kamarádky. Dítě chybí, tak o.k. ovšem jak přijde, tak musí mít vše doplněno a vše musí umět... vůbec se nepočítá s tím, že by to nemělo umět, že by mu neměl třeba kdo vysvětlit nové učivo... Přiznávám, že nemít doma, tak chytrého chlapa, jako mám, tak asi skončím na antidepresivech, protože opravdu téměř nic neumím vysvětlit - téměř vše umím, ale neumím to vysvětlit, neumím to předat dál. ~d~
Luc. 57250
22.10.2014 17:12:40
Blanket,
aha, netušila jsem, že nejde o ČR, promiň. Takže chudák dítě. Nedoléčená angína může mít vážný trvalý následky.
Někdy jsem ráda, že žiju taky "u nás"
Omluvenku do školy píšu já a je na mně, jak dlouho si dítě nechám doma i na případnou rekonvalescenci, učitelka funguje výborně, denně mi posílá mailem úkoly, nezameškáme nic.
Yuki 00,03,07 49504
22.10.2014 17:11:00
v roce 1990 už sice ne, ale já mám sourozence starší, za jejich dob to bylo aktuálnější

spíš jsem tím rokem chtěla říct, že to byla pořád ještě doba Husákových dětí, narvaný třídy a zájem o školy velký, přesto si nepamatuju na žádný tlak a problém, že by se někdo nedostal na školu
zerat 18305
22.10.2014 17:10:19
Divá Báro, ano, ale mluvíme-li o tom, že je dítě jednou za půl roku na týden nemocné... Mladší holka je v první třídě a je teď už druhý týden doma. Tam to vnímám samozřejmě tak, že se jí denně chviličku věnujeme a dle propozicí třídní jedeme dál... 14 dní a více je samozřejmě moc.
Yuki 00,03,07 49504
22.10.2014 17:08:46
Blanket, a co když dítě má 40 horečku, je mu zle, to taky musí splnit úkoly? to nejde napsat,učitelce, že je mu zle a dodělá to pak najednou?
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 1262  [Dalších 1142 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.