| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Gilbertův syndrom

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 57  [Dalších 17 >>]
terka
  • 
12.5.2011 11:24:41
tak mě před třemi lety zjistili infekci helicobakterem a yersiniemi,přeléčili mě,ale potíže jako bolesti břicha, průjmy,zvracení,hubnutí mi vlastně zůstaly pořád. vloni jsem měla hodnoty okolo 40, zhubla jsem 20 kg za měsíc a půl,ale to bylo těsně potom co mi diagnostikovali intoleranci laktózy a nasadili bezlepkovou dietu.. jsem celá pěkně do žluta :-D nejvíc se to vyjímá vedle nějakého albínka, bělmo očí mám taky zažloutlé,ale žiju s tím normálně:) jen nenosím modrou a zelenou,protože pak jsem ještě žlutější :) v tomto prosinci mi naměřili hodnotu přes 80. kvůli častým nevolnostem a průjmu chybím ve škole..taky jsem pořád hodně unavená. i když spím 8 hodin, ve čtyři hodiny už jsem totálně unavená. když se pak hodinku prospím,je too ok a můžu pokračoavat. mám zakázaný tělocvik,ale stejně chodím tančit do folklor kroužku,kde se naběháme až až...jaterní dietu úplně přesně nemám,ale nejím tučné jídla,saženému se vyhýbám, hovězí ani vepřové taky nejím. alkohol nepiju,nekouřím, a kafe jen výjimčně,ted před maturitou,po 4 hodinách učení si musím lehnout jinak pak nefunguju. zatím nechodím ani do poradny. jen mi přišla diagnóza po kontrolním odběru krve na celiakii atd.. Gilbertův syndrom.. dá se s tím žít..jen se s tím blbě studuje.připadám si jako máčka i když za to vlastně nemůžu. jen je mi občas hodně blbě
Karel
  • 
6.12.2010 14:34:00
Ahoj,no dědičné to prý z velké části je...Ale v tom případě nevím,po kom jsem to mohl zdědit já.U mě na to přišli když jsem studoval a začal jsem zvracet...za 3 týdny jsem zhubl 10 kg...občas mě bolelo i pod žebrama (v pravé části). Musel jsem jít k doktorovi a tam mi zjistili Gilbertuv syndrom a jeste k tomu se mi špatně uzavírají záklopky...bohužel obě...takže když sním něco špatnýho,nebo když se napiju alkoholu,tak mi žaludeční šťávy poleptají jícen a pak mě pálí žáha,nebo zvracím.
JOSEF 110446
6.9.2010 15:32:04
Josef Olsa me lecil jatra jenom jednou a ukazal me na obrazku jater tri mista ,kde me jatra spatne pracujou a rekl az budes sekat travu ,tak vytrhni pampelysku i s korenem oper to a cele to snes. Za mesic jsem mel jeden bilirubin 1.0 a druhy 2.0 za 6 mesicu uzivani bylin na jatra byly hodnoty 0-1.0 Pomoz si sam a panbuh Ti pomuze nesveruj svoje zdravi do rukou doktoru !!! Josef Zapletal USA
Josef Zapletal
  • 
6.9.2010 14:25:00
http://www.ceskatelevize.cz/porady/1185998354-za-zrcadlem/206562210600011-lecitelstvi-aneb-v-zajeti-bioenergii/video/
Na teto lince muzete videt Josefa Olsu v akci !!!! Bylo to na televizi
31. 8. 2010
Léčitelství aneb v zajetí bioenergií
Ja znam Josefa OLSU od roku 1996 gdy me vylecil GILBERTOVU chorobu (vysoky bilirubin 2.8 a druhy 3.2 normal je 0-1 !! -- spatne fungujici jatra )!!! Moji zenu a dalsi zname lecili i na dalku (zijeme v USA v Michigenu. Ja si myslim,ze doktori jsou vzdelani idioti,kteri nemuzou pomoci ani sami sobe !!!Me rekli v CESKU i v USA TO SE NEDA VYLECIT S TIM MUSIS ZIT !!!!Dnes tuto chorobu NEMAM !!!Od roku 1996 jsem nenavstivil doktora a a neberu zadne leky a nebyl jsem nemocen .Obcas pouzivam koloidni stribro (to je cisty mineral )proti vyrusum a bakteriim.Doktori neleci OLSU ,ale OLSA leci doktory a delal pro ne diagnozy !!! Zkuste doktorovi poslat vasi fotku a aby Vam udelal diagnozu a jedno leceni.Odpoved bude ze jste se zblaznili !!!!

Josef Zapletal USA
unknown stranger
  • 
21.10.2009 15:38:33
ja mám to isté čo ty gilberov syndróm a samozrejme vysoký bilirubín z toho a bolseti som mával tiež a vieš čo mi zistili? že mám žlčníkové kamene z vysokého bilirubínu čo sposobil gilbert syndrom. Takže možno máš aj ty žlčníkové kamene, ja mám 25 ale bolesti a asi aj kamene mám určite minimálne od 15tich rokov
Kristsýna
  • 
24.8.2009 22:55:42
Mně už asi od 10 nebo 11 let vždycky bolelo břicho ale jen 3 dny. Nijak mi nebylo zle, že by se mi chtělo zvracet ani nic podbného. Jen mě bolelo břicho vpravo pod žebrama. Doktoři mi pořád nemohli zjistit co mi je. Tento rok mě poslali do nemocnice a zjistili mi, že mám Gilbertův syndrom =(. Pokud se to u vás nijak neprojevuje, tak buďte rádi :( u mě se to projevuje bolestmi břicha a to je opravdu nepříjemné :( a nic mi na to nepomáha.
Ondra
  • 
24.7.2009 22:40:34
Gilbertovu chorobu mi našli asi před čtyřmi měsíci.Přesto jsem trpěl příznaky už velmi dlouho. Mezi nejzávažnější patří holest a křeče v břiše, bolest hlavy, stres a náhlé změny nálady, na které trpí všichni kolem mě.Ale ze všeho mi nejvíc vadí to že často celej zrudnu a když se uklidním zoranžovím.Proto bych se chtěl zeptat, jestli někdo neví, jak se těmto příznakům vyhnout(prašky,vytamíny,....)Děkuji.
kokosy.na.sněhu 80429
23.3.2009 13:37:25
Můj manžel má Gilbertovu chorobu, zjistili mu to už v dětství, měl bilirubin i kolem 90, te´d kolem 20-30, chodí jendou za půl roku na kontrolu. Vůbec jsem nevěděla, že je to dědičné, máme 9 měsíčího sny, takže to bude mít možná taky, naštětsí to není nic hrozného, manžel jen nepije tvrdý alkohol a i pivo pije svátečně a má to i své výhody (nechodí do hospody) a je tmavší pleti, myslíme, že je nažlotlý tím bilirubinem,a le to je jen domněnka...:-)Syn je taky snědší..~j~jen já jak sýr...~d~
Edvi+1+1 46083
22.1.2009 11:38:22
Prosím je tu někdo kdo má s tímto onemocněním zkušenosti? Zajímalo by mě cokoliv. A taky co se týká dědičnosti. Vím jen, že postihuje asi 4x více muže, ale je to i více dědičné na kluky?
Kitty + Johy ☼ 63479
6.1.2009 21:39:41
Manžel má stále vysoký bilirubin. Před pár lety mu po nějaké viróze bylo stále zle, drželo ho to asi půl roku, pak se to trochu zmírnilo, ale občas se mu udělá hodně špatně. NIc jiného, než, že je "žlutý" mu nenašli.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 57  [Dalších 17 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.