| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zvracení

  (?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 1860  [Dalších 1790 >>]
byvala radka 154149
30.5.2018 8:28:24
tak mi takhle málem umřelo dítě, zvracelo, pak nebylo schopné už udržet žádnou tekutinu, a dehydratace byla už tak daleko, že měl minerálový rozvrat, byl na JIPce
Muumi 41406
30.5.2018 7:36:58
No vidíš, Zefýr. Že si nedají majzla. Jak kdyby takové dítě viděli poprvé a nenapadlo je, jaký to může být průser. Nejvíc mě na tom příběhu dostaly ty tabulky, do kterých se tupě dělaly čárky. Zažila jsem něco podobného, příjem - výdej tekutin "měřen" na váze s přesností asi na 100 g, dítě váženo tu s hadičkami, tu bez nich, tu v nějakém oblečení. Ale hlavně že se to zapisovalo! Ještě že ti zafungovala intuice a že na to nakonec někdo dal.
sally 3140
29.5.2018 23:25:53
Bála bych se, že je dehydrovaný..... zkusila bych alespoň něco do něj dostat. Namrazit colu do kostek a nechat cucat. Nebo Kulíška. Pokud nedostane do sebe ani mražené, tak bych jela do té nemocnice. Pokud nemůže ani tekutiny, tak je to blbý.
libik 142094
29.5.2018 22:04:43
tak to se omlouvám, měla jsem na mysli rozhodování o tom, jestli dítě diagnostikované pro léčbu doma, dát do špitálu.

Jinak u batolete jsme doma kompenzovali salmonelu a všechny mé děti hojně zvracely při horečnatých onemocněních.
Analfabeta 141613
29.5.2018 21:49:43
Buchli, já se vážila. Dejchala jsem normálně, nepotila jsem se. Samotnou mne to překvapilo. Máme váhu s přesností +- 1/2 kila, na gramy jsem se fakt nevážila. Mne teda překvapilo, že celý týden, podívat se jen na hrnek (ani v něm nemusela být voda), tak hodím šavli. Nemusíš mi to věřit, já na to taky koukala jak zjara, do té doby jsem si myslela, že člověk bez vody vydrží maximálně 3 dny, pak bude mít problémy. Jo, a v létě to určitě nebylo, možná konec zimy, ale přesně to taky nevím. Mně překvapilo, že neám hlad ani žízeň, prostě jsem bez jídla a pití byla schopná vegetovat. Po těch 8 dnech jsem si řekla, že to fakt není normální, že nic necítím, tak jsem opatrně začala s pitím, pak jsem přidala jídlo.
Hele, dívám se na to tak, že kdo se má utopit, ten na rakovinu neumře. Jestli existuje cosi mezi nebem a zemí a má to řídit naše osudy, tak to asi vědělo, co a proč to dělá.
MrakovaK 99270
29.5.2018 21:49:04
no za dětskou doktorkou, jak jinak? Kamarádce batole 4. den zvrací a průjmuje, teď se zjistilo, že má rotavira. Brali jí krev a dle hodnot to na hospitalizaci není, tak se léčí doma. Už je lepší dnes. Ale pro tvého syna tu dětskou doktorku by to chtělo, jestli ho nikdo neviděl a je na tom špatně.
Půlka psa 24064
29.5.2018 20:57:32
Ukázala bych to lékaři a pak by se vidělo. Vášeň pro doktory nemám a prakticky nikdy je s dětma nenavštěvuju, ale na druhou stranu od toho tam jsou. Po netu to jaksi nerozhodneš.
libik 142094
29.5.2018 20:23:52
Šuplíku, četla jsi, co píšu? předpokládám, že byli u doktora rp. jsou s doktorem v kontaktu. Ani já bych nenechala dítě jen tak blít, samozřejmě.
K_at 121378
29.5.2018 20:01:06
Libiku, tak reagujeme na to, co psala Arka. Pokud v tom čteš nějaký jinotaj, tak nevím. Taky mám dítě, taky mi blilo. Ale nikdy takhle. A jak říkám, mně se to občas stane. Jako děcku hodně často. A vím, jak po takových 6-8 hodinkách vypadám já, jako dospělá. Arka psala, že dítě neudrží nic. A i 3 dny zvracení mi na obyč virozu přijde už celkem dlouhý.
Lassiesevrací 134328
29.5.2018 19:58:39
Souhlasím s Buchli. Tři dny už není žádná sranda. Co jako čekat od dětské lékařky za zázraky?
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 1860  [Dalších 1790 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.