| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zvracení

  (?)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 1860  [Dalších 1800 >>]
K_at 121378
21.8.2018 21:04:34
Saam, spis chytli virozu, ale promin - v techle tropech TERMALNI KOUPALISTE?!?!
Saamajna 115449
21.8.2018 21:03:01
Jeste: deti maji cerveny tvare, jinak bledy obliceje.
Slany tycinky jedli, Coca Colu s ledem taky. Ted vecer hermankovej caj s ledem.
Deti jsou 6 a 12.
Saamajna 115449
21.8.2018 20:58:01
Mate nekdo zkusenosti, ze dite nebo i dospely je po par hodinach v termalni vode nemocny = zvraci, je uplne vyrizeny a ma zvysenou teplotu?
Kratce: vcera jsme byli cela rodina ve Velkych Losinach na termalni koupalisti, asi 3 hodiny.
Deti klouzaly s tatinkem po toboganech, ja spis pozorovala, obcas se namocila do vody - sirne prameny. Mezitim jsme tam jedli, vsichni vsechno namichane.
V noci zacala zvracet starsi dcera, manzel pak taky, mladsi dcera az dnes dopoledne.
Starsi pak jeste prujmovala.
Vsichni lezi bezvladne v postelich, lehce zvysena teplotu.
Starsi si stezuje, ze se vsechno toci.
Co ted?
Na pohotovost daleko...
jajka 113997
12.7.2018 21:59:10
Chtěla bych se poradit ohledně své dcery. Momentálně má 8 let, je 1. třídě. Odmalička byla "blivá" . Stačilo, aby více plakala, více se najedla, bála se, měla třeba kmín v krku nebo byla zahleněná, hned zvracela. Náš lékař to nikdy neřešil, říkal, že má prostě více vyvinutý zvracecí reflex. V poslední době nám ale zvracela více než obvykle. Myslím, že to ale spíše souvisí se školou - stres, spolužáci, nová láska atd. Prostě taková neuróza podle mě - ale.... Samozřejmě bez vyšetření si nikdy nebudu jistá...Šli byste s ní k lékaři? Nechtěla bych, aby šla na nějaké nepříjemné vyšetření, toho se bojím... řešili byste to u lékaře, když to máme takové blivé od malička?
Arka 27734
1.6.2018 7:40:56
Do nemocnice jsme nejeli. Tentokrát zabralo ochlazování. Napadla mě záchrana, že syn vlastně nesnáší vedra a tak se začal během dne často sprchovat vlažnou vodou. Od té doby už pije vodu (nic jiného, ale aspoň to) a daří se mu jíst jablka a broskvový kompot. Ostatní si sice ještě netroufne, projde kolem rohlíku a je mu špatně, ale vypadá už normálně a vrátila se mu jiskra do očí :-)
HelenaPa 48800
30.5.2018 16:10:01
To není stres. Dítě pochopilo, že než aby mu bylo doma blbě, raději pak dva dny navic ve špitale.
Muumi 41406
30.5.2018 14:02:34
Zefýr, přesně. Já jsem ten průser taky poznala. Ale byla jsem pouze za hysterku, kterou nikdo nebral vážně. Nechápu to, fakt ne. Absolutní přesvědčeni o vlastní pravdě, nulova pokora. U nás v kombinaci s víkendem a mohlo být vymalováno.

Mimochodem, dosáhla jsem omluvy od nemocnice. Z toho usuzuju, že to průser prokazatelne byl. Snad si aspoň na chvíli dají majzla!
breburda71 89004
30.5.2018 13:33:20
Zefýr, je to 19. díl, 9. série...To se toho ještě stane:-)
breburda71 89004
30.5.2018 12:11:05
Zefýr, to souhlasím, matka zná dítě nejlíp...Dokonce tomu byl věnovaný v Chirurzích jeden speciální díl:-) Taky se nám stalo, že naše jinak přepečlivá dětská doktorka najednou chtěla ignorovat šílenou bouli pod uchem, že mám dát zapařovací obklad a finito.. já jsem si doslova vydupala hystericky, ať ho vyšetří, odebere krev, a najednou to bylo vážný, asi 2 dny se nevědělo, jestli to je leukemie nebo mononukleoza
( naštěstí mononukleoza)..A v podobné situaci ( zvracení 2 dny, neudržení tekutin, žádná moč víc jak 24 hodin) mi sestra na pohotovosti div nevynadala,co tam lezeme..( nakonec dostal kapačky)..
byvala radka 154149
30.5.2018 8:39:33
ono nejde jen o blití, jestli dojde do fáze, kdy má minerálový rozvrat, tak už to samo dítě nezvládne, organismus už toho není schopen, jedině přes kapačky
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 1860  [Dalších 1800 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.