| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Lupénka - psoriáza

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 150] Názory 151160 z 229  [Dalších 69 >>]
Petra
  • 
8.10.2009 12:32:01
Dobrý den Lenko, zajímalo by mne, zda jste někde ověřovali, zda není množství látek v masti domácí výroby nebezpečné pro dítě???? Také si chci mast obstarat, ale nevím, jak staré dítě s ní mohu zkusit namazat, abych mu neublížila.... Budu ráda pokud mi odpovíte na mail:petra.biba@centrum.cz S díky Petra
ewka, honza a adélka 54871
18.7.2009 21:14:06
Lupenka a kopualiště.. můj obvyklý problém.
Mám "mírnější" formu, ale i tak se mi dělají červené fleky na zádech, loktech a obličeji:( a teĎ v tom parnu, když se člověk potí, tak to fatk "graduje".
Ale usoudila jsem,že když na koupáky máme s malým chuť a vím, že to není nakažlivé, tak jsme zatla zuby a vyrazila. Nikdo se neohrazoval, nikdo se netočil. Lidi jsou asi už zvyklí~;)
Beebie+Honzík 09/07+Luci 06/10 59429
17.7.2009 22:47:41
Jupí :-) Tak to mám radost, že jsi šla a že to dobře dopadlo:-) Sluníčko určitě pomáhá, tak proč by ses měla schovávat, kdo je inteligentní, tak tuhle nemoc zná. Držím palečky, ať se to zase brzy zklidní, hlavně žádné stresíky :-)
Veny+4 sarančata 53381
17.7.2009 20:08:25
tak ke kadeřníkovi naštěstí nechodím......
Ani si to neumím představit ,mám lupenitku i ve vlasech a když hřebenem hrábnu,tak se zaseknu.

V té hlavě je to asi nejhorší,nejde se toho tak rychle zbavit..
Inka
  • 
17.7.2009 19:55:41
Super, mám radost, že to dobře dopadlo.
brumbambule 66644
17.7.2009 18:03:59
Ahoj, určitě běž, ja mám lupénku již 10let, naštěstí ted uz jsem v male formě, ale nejhorsi muj zažitek byl, kdyz me prave pred temi deseti lety odmitli u kaderika ostrihat ~a~.
Veny+4 sarančata 53381
17.7.2009 17:27:59
Moc vám holky děkuji za povzbuzení


Asi kdybych sem nenapsala a vy jste mě nepovzbudily,tak bych popravdě řečeno nikam nešla...MOC JSTE MI POMOHLI,ANI NEVÍTE JAK..

Takže jsem vyrazila.Čekala jsem to o dost horší,ale žádné drama se nekonalo.Čekala jsem to 10000 krát horší.
Bylo pár lidí co se kouklo,ale jinak dobré.

Nejhorší byla pro mě trasa...deka.....voda..uííííí.Ale zvládla jsem to jupííííí.

Jo konopná mast byla z lékárny a nepomohla...


Darka,4+1
  • 
17.7.2009 16:45:03
Milá Veny,
určitě běž a zvládni s hlavou hrdě vztyčenou i drobné nepříjemnosti s pohledama neinformovaných. Co tě nezabije, to...Já mám tuhle kamarádku na ramenou, nahoře na pažích a na zádech od dětství, nikdy jsem na koupališti ani v kryťáku nechyběla. Letos poprvé se mi zdá, že je toho méně, vloni jsem byla hodně na sluníčku. Mmch, vždycky když jsem otěhotněla, byla lupénka pryč jako jeden z prvních příznaků. Ale nemůžu být celý život těhotná, i když děti miluju.
Czeperka 16441
17.7.2009 14:59:47
Vojtami, konopnou si dělám sama a nepomáhá.

Jediný, co mi teď trochu zabírá je kosmetika dr. Michaels, ale ta je dost drahá...
vojtami 21287
17.7.2009 13:39:02
četla jsem si teď diskuzi "jak vyzrát nad lupenkou" a hodně se tam píše o konopné masti, že moc nepomohla....

tak jen bych chtěla říct, že záleží na tom, co to bylo za konopnou mast. u té z obchodu nebo lékárny bych moc opravdu zázraky nečekala.

ale jestli můžu doporučit.....

sežeňte si od někoho rostlinku a vypěstujte jí.
mamka jí vloni od někoho dostala, zasadila a na konci léta měla "kytička" přes 2 metry.
mamča z toho dělá mastičky ( pro osobní potřebu, nebo daruje známým ). přimíchává někdy i třezalku, měsíček a já nevím co ještě.
vždycky, když jede někam na návštěvu, bere jako prezent tuhle mastičku ( narozdíl od mýho táty, který bere flašku slivovice ~t~ ).



neříkám, že bude mast všemocná, ale jen že domácí konopná mast má jinou sílu než kupovaná. recepty na výrobu se taky hodně liší
[<<Předchozích 150] Názory 151160 z 229  [Dalších 69 >>]

(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.