| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Lupénka - psoriáza

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 140] Názory 141150 z 229  [Dalších 79 >>]
Dandy+Vojtíšek a 3 Mušketýři 27764
19.11.2009 18:16:57
Bohužel tě nepotěším ... bráchovi začla lupenka po 30 narozeninách ... dostal angínu, penicilin - dobral ho - šíleně se celý zesypal - mysleli že alergie na léky, ale začla mu tak lupenka. Byl doma na nemocenské asi půl roku - denně ozařování tím světlem, mazání - no vypadal hrozně. (má zaměstnání venku, hodně ve vodě - dělá u lesostaveb a tak s tím do práce jít prostě nešlo). TeĎ po skoro roce to má hodně zlepšené, ale trochu vidět to stále je.
Můj tatínek dostal lupenku skoro v 55 letech - po urazu ruky - odřel si kostky na ruce a pořád se mu to nějak nehojilo, myslel že se mi tam chytil nějaký ekzém ... a začlo mu to dělat na celých dlaních, pak fleky na nohách, rukách ... a rozjela se lupenka. Ležel na to i 3 týdny v nemocnici - chodil na různé zábaly ... pořád se promašťuje ...drží to v takové relativně dobré fázi ... ale zhoršuje to každé nachlazení.

Takže určo to může rozjet i antikoncepce - ale nedobrá zpráva - nepomůže ji vysadit - už s tím budeš bojovat asi na vždy. ~;((
marhau 83337
19.11.2009 16:57:39
já nevím já přestala a boláčky mi zustali~d~vypadá to jak uher ale daleko menší a pak to praskne a pořád dokola~o~a pořád to musím mít namazany~;((ty prášky neznám no jdi radši hned ze začátku já šla po 3 měsících a takhe to dopadlo aa kožní mi říkal že to vypadá na lupénku pak už jsem tam nešla~o~ted musím jinam~e~
Poly+Eli+Juli 44312
19.11.2009 16:44:59
Ahoj,myslím,že je to docela možné.Moje máma ji dostala s přechodem,což je taky hormonální věc jako antiko.Radši běž ke kožnímu než se ti to rozjede po celém těle.
Danušš 86159
19.11.2009 16:33:35
mám lindynette, beru dobírám první platíčko, a mám to tak zhruba měsíc.
ale jestli by to pomohlo kdybych přestala brát?
marhau 83337
19.11.2009 16:17:11
jo a když e máchám ve vodě tak se to zhoršuje~d~
marhau 83337
19.11.2009 16:16:06
A víš že je to možny?kdybys viděla moje ruce~o~~o~začla jsem brát taky prášky pak přestala a boláčky se mi dělají pořád:-©:-©lochtá to i pálí no a jak to vypadá:-©u kožního jsem byla,pořád nějaky masti a vysledek žádny tak se chystám k jinymu~d~a jaky prášky máš?já měla na ty 3 měsíce jak se berou bez přestávky stáli kolem tisícovky.
Danušš 86159
19.11.2009 16:05:19
Ahojky chci se zeptat - začala jsem používat po letech zase antikoncepci a najednou se mi začínají objevovat takové boláčky, zaschlé pupínky - na rukou od lokte k dlani (ale na samotném lokti ne), 2-3 pupínky na břiše, na koleni - podle fotek to vypadá na lupénku. Je možné aby se mi najednou objevila v 37letech? Děsí mě to!!! Mám sorboreu ve vlasech, tu mám taky až od 34let.
Chci chodit plavat do bazénu - nemůže mi to ještě zhoršit?
Díky moc. Je mi jasné, že musím zajít k dr., jenže kde na sebe vzít čas, že?
Jana Vrablicová
  • 
4.11.2009 12:51:15
Zdravím všechny!
Mám dobrou zprávu pro všechny, koho trápí lupénka. Ráda bych Vám nabídla vysoce účinné bylinné produkty jako doplňky stravy, které Vám pomohou se lupénky zbavit. Jde o čistě přírodní produkty, které jsou zcela bez chemie, takže je mohou užívat i děti. Spousta lidí se díky tomu lupénky zbavila. Pro více informací mi napište na email janavrabli@centrum.cz . Ráda Vám individuálně poradím a podám Vám více informací. Žijeme jen jednou, tak pomůžu každému z Vás, aby ten život byl pro každého ten nejkvalitnější!
Přeji krásný den.
S pozdravem Jana Vrablicová
ldv 101344
18.10.2009 7:59:44
Ahoj, Existuji na trhu pripravky které Vám s vyléčí Vaše tělo od lupénky. To je ta dobrá zpráva. Prosím kontaktujte mě na skype CZHRPM. Je lepí o takovýchto věcech povídat než psát.
ldv 101344
17.10.2009 21:41:25
Setkal jsem se s výrobky které řeší lupénku a dokonce vím o dvou lidech kterým tyto výrobky pomohli. V obou případech to byly děti. Tyto přípravky jsou byllinné podstaty a pomáhají efektivně organismu zbavit se všeho co do těla nepatří. prosím kontaktujte mě na pavmo@email.cz
[<<Předchozích 140] Názory 141150 z 229  [Dalších 79 >>]

(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.