| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zánět vedlejších dutin nosních - sinusitida

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 590] Názory 591600 z 622  [Dalších 22 >>]
lipoo 47870
20.9.2008 19:25:20
Souhlasím s kj...čelní dutiny si myslím,že né..ty až je dítko starší..ale dutiny může mít snad čelní..náš synek měl ve třech letech zánět dutin-ale těch do jsou "pod očima"...nevím přesně jejich název,ale mudr to zjistil tak,že klukovi posvítil baterkou do puse a tak viděl,že mu to někde neprosvítá..už si to fakt nepamatuju-je to deset let zpátky.
Ale určtiě bych v pondělí šla k Mudr.
Shayla a 3 kluci 43054
20.9.2008 18:56:46
Kdysi jsem někde četla, že dutiny se vyvíjejí do tří let, takže teď už asi může.
Betkaa 13351
20.9.2008 18:55:21
Moje dcera mela zanet dutin v necelych ctyrech letech. Pri takovych priznacich, jake popisujes, bych pelasila k doktorce, asi bych se spis bala toho klistete.
Pavka
  • 
20.9.2008 18:42:16
Taky bych jela s dcerou k lekari. Dutiny se opravdy vyvyji az pozdeji, ty by ji trapit nemeli.
Ja jsem letos mela boreliozu, flek se mi udelal hned po prisaknuti klistete, nastesti se to podchytilo vcas a bude to snad i dobre. Ale urcite bezte k lekari. Uz to trva nejak dlouho.
pucky+Alenka 16491
20.9.2008 17:20:40
Dadulko, radši jeďte k dr. Dcerka je teď doma nemocná s antibiotikama. Měla horečku jenom večer, přes den bez teplot, to trvalo 3 dny, celou dobu si stěžovala na bolest celého těla a hlavně hlavy. Myslela jsem že je to chřipka, pak mě moje mamka vystrašila s encefalitidou, tak jsem s Ájou šla k dětské dr. a nakonec jsme skončily na ORL, vylezl z toho zánět středního ucha.
kj.
  • 
20.9.2008 16:19:33
To bylo na autorku dotazu.
kj.
  • 
20.9.2008 16:16:08
Prosim tě, jak jsi přišla, že klíťový zánět mozku provází nějaký flíček od klíštěte? Flíčky s tím nemají nic dělat.

Spíš než zánět dutin (dutiny se vyvíjejí později, asi kolem 6-ti let,nevím přesně) bych to viděla na něco jiného a pro jistotu bych šla k lékaři.

Ale na virový zánět mozku od klíštěte stejně není cílená léčby, jen podpůrná. A u dětí mívá naštěstí lehký průběh.

Někdy i borelióza způsobí vzácně zánět mozku, tady by antibiotika byla na místě.
Insula 28056
20.9.2008 16:03:05
Nečetla jsem, co psaly holky, ale co to klíště??? Může to být encefalitida, šla bych raději k doktorovi. Může dát bradičku na prsa (resp. do krční jamky)???? Není světloplachá??? Na boreliózu bych to netipovala, protože ta by se měla projevit myslím později. Ale určitě bych na nic nečekala a šla někam na pohotovost.
Dadulka,02/06,06/07 50347
20.9.2008 15:34:26
Nevšimla jsem si,celý den prosedí nebo proleží zabalená v peřině, s dudlíkem v puse.Moc jíst nechce,max.tak svoji oblíbenou kaši z flašky,a když se jí kdykoli zeptám,jestli ji něco bolí,nebo proč si nechce jít hrát,tak odpověď je,že čelo bolí a hají
Elois 42064
20.9.2008 15:26:53
flíček po klíštěti není nutný k tomu, aby něčím nakazilo... flek se objevuje při lymské borelioze, ale také to nemusí být vždy...
dutiny v tomto počasí může mít i malé dítě, ale zase bych řekla, že po předchozí rýmě daleko spíš než bez ní, ale ani to se vyloučit nedá...
co třeba migréna?? mívají to i malé děti a dost špatně se to diagnostikuje???
má ta bolest na něco návaznost??? denní doba, spánek, jídlo????
[<<Předchozích 590] Názory 591600 z 622  [Dalších 22 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.