| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zánět vedlejších dutin nosních - sinusitida

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 550] Názory 551560 z 622  [Dalších 62 >>]
lipoo 47870
26.1.2009 8:23:36
Tak mi chodili obden na ORL,kde synkovi namočil Dr tampony do nějakého roztoku a ty mu vsunul do nosu,chvilku poseděl v čekárně a pak jsme je šli vyndat-a to byl vždycky vodopád...Dr si vždy prohlídnul jeho složení "rýmy":-©~t~..Tohle nám vždy pomohlo předejít zánětu dutin.
Mirka77,Luky6/05,Míša4.11.07 55475
25.1.2009 21:24:12
Jo a ještě tu Vincentku piju, ráno před snídaní 0,25l na lačno a večer před večeří také 0,25l. Mám totiž už dva měsíce zahleněnej kašel. A je teda fakt, že takhle mi žádnej sirup nezjemnil ten hlen-krásně se odkašlává a možná i v těch dutinách to pomohlo. To ale nevím. Ale z těch plic, to pomohlo určitě.
Mirka77,Luky6/05,Míša4.11.07 55475
25.1.2009 21:16:25
Jano, nejlépe vyzkoušet nejdříve sama na sobě. Je fakt, že já každou tyčinku měla trošku jinak. Dneska jsem i namáčela lokty do horké vody, co jsem snesla, až jsem pak při smrkání měla trochu krev, ale dobrý. Co však asi nejvíc zabralo-vlezla jsem si do sprchy a pustila jsem na sebe vodu teplou, co to šlo. Na krk ze zadu a na obličej nějakou dobu. Vylezla jsem ze sprchy a to, co jsem vysmrkala, jsem nevysmrkala ještě po ničem, co jsem zkoušela. Od té doby je bolest hlavy pryč-tak ťukťuk, snad už se to bude lepšit. Ještě tam vlezu jednou za chvíli, ať mám jistotu, že dělám maximum. Teda Vincentku stříkám do nosu skoro pořád a Otrivin po každém procesu-inhalace, lokty, sprcha-prostě vždycky, když se pořádně vyčistím. Nejhorší jsou noci, jak spím, tak za tu noc nic nevyteče a vzbudím se s úplně nafouklou hlavou bolestí. Takže mám docela strach, že ráno to začne nanovo ~;((.
Jana, 2 d - 03, 07 9425
24.1.2009 23:53:28
Dobrý den, moc prosím - v jaké poloze se vatičky do nosu mají dávat? máme 5l dceru, ORL lékařka doporučila inhalace, po 4 se začal uvolnovat hustý žlutý sekret, ale přidala se horečka, celková schvácenost.. a dostali jsme atb, teploty nejsou, ale nešla ani rýma. zkusila jsem tedy znovu inhalaci, rýma jde.. ale nevím , zda je to správně, je víkend a nemám kam zavolat.. díky za radu...
díky z
Mirka77,Luky6/05,Míša4.11.07 55475
24.1.2009 21:00:25
Andílku, tak jsem zkusila tyčinky. Kouká mi tedy asi 3cm, ale dál už by to prostě bolelo. Díky za návod, snad se vyhnu punkcím.
Mirka77,Luky6/05,Míša4.11.07 55475
24.1.2009 20:58:14
Vincentku stříkám. Děkuji
Mirka77,Luky6/05,Míša4.11.07 55475
24.1.2009 20:56:46
Bebin@, ale proč tedy inhalace radí dr. i v lékárně a to přímo na zánět dutin? Jinak propolis (můžeš nějak více přiblížit?). Díky
Repulsion 65439
24.1.2009 20:21:54
nebo to možná byly ty ruce, jak je uvedeno níže...
Repulsion 65439
24.1.2009 20:20:52
Pokud se jedná skutečně o zánět, je inhalování na prd. Chce to zajít na URL.
V dětství jsem tím docela trpěl a doktorka doporučovala horské sluníčko plus tzv. derivační terapii... dát nohy do tak horké vody, jak člověk vydrží a chvilku tam sedět... když se to podchytí včas, dá se obejít bez píchání...
Bebin@ 38318
24.1.2009 16:28:36
Mirko pozor! Pokud máš zánět dutin, tak se horkým inhalacím vyhni, zánět zhoršují!!! Pomáhá "suchý" teplo - nahřívej čelo (já používala pytlík s třešňovýma peckama), v horké vodě nahřívej předloktí a nohy.
Níže (resp.výše) uvedený "fígl" jsem vyzkoušela taky, z nosu sice teklo, ale s uvolněním zahnisaných dutin to nemělo nic společnýho. Nepomohly mi ani ATB a protože jsem se chtěla kvůli dětem vyhnout hospitalizaci v nemocnici, tak jsem sháněla všemožný zaručený recepty. Nakonec mi po půl roce, kdy jsem mohla dýchat jen pusou, bez chuti a čichu, pomohlo tohle:

"AHOJ.ASI PŘED 5 LETY JSEM TAKÉ DOSTALA ZANĚT DUTIN,DOKTOŘI DO MĚ NACPALI ASI 5 BALÍČKŮ ANTIBIOTIK A UDĚLALI 5 PUNKCÍ STAV SE NEZLEPŠOVAL.TAK JSEM SI VZALA LÉČENÍ DO SVÝCH RUKOU.DOMÁCÍ PROPOLIS NESMÍ BÝT Z LÉKÁRNY ,DÁT KAPKU NA LŽÍCI A DOLÍT TEPLOU VODOU .MUSÍ TO BÝT DOST ROZŘEDĚNÉ PODLE TOHO,CO KDO SNESE.3X-4X DENĚ NASÁT NOSEM ABY TINKTURA VYTEKLA PUSOU.ZÁNĚT ZA 2-3 DNY ZMIZÍ.MÁM TO VYSKOUŠENÉ AJI NA SVÉM SYNOVI, KTERÝ TRPÍ ZÁNĚTY HODNĚ ČASTO.PROPOLIS PŮSOBÍ PROTIZÁNĚTLIVĚ."

Sice to u mě nebyly 2 dny, propolisem se "prolívám" už měsíc (šplíchám si to stříkačkou), ale konečně se toho začínám zbavovat ~R^ .

Přeju brzký uzdravení!!!
[<<Předchozích 550] Názory 551560 z 622  [Dalších 62 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.