| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Kýla – tříselná, pupeční, brániční

  (?)
 Názory 110 z 429  [Dalších 419 >>]
Lefff 13513
30.5.2024 23:05:40
Byla jsem na operaci tříselné kýly před pár lety ve Vysočanech a velká spokojenost. Laparoskopická operace, během níž mi lékařka opravila (ač nemusela a dopředu nic neřekla) nepěknou jizvu po operaci pupeční kýly, kterou jsem podstoupila v dětství. Byla překvapená, když jsem jí za to poděkovala, a mrkla na mě, že ženský si mají pomáhat.
Louisa Z. 125242
30.5.2024 22:53:25
Palas Athéna je právě klinika jednodenní chirurgie (Praha, kousek od metra Háje). Byla jsem doprovázející osobou operace žlučníku, všechno frčí, druhý den jde člověk domů (samozřejmě, pokud by nastaly komplikace, tak to řeší, ale podle toho, jak jsem to tam pozorovala (žlučníky, kýly, křečáky), tak komplikací moc nemívají a nikoho tam nezdržují. A mají to tedy zvládnuté par excellence, všichni totálně ochotní.
Alena 129302
30.5.2024 9:06:34
"Pouštěli ho v sobotu a to ještě na prosika, jinak prý neděle. Za mě zcela zbytečný" Jo, syn byl na triselne kyle na jednodenni chirurgii v Horovicich (tym z Motola, poradili mi, at jdu tam, ze v Motole by musel byt aspon dva dny), dopoledne operace, v podvecer domu, byl to vetsi klid.
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
30.5.2024 7:33:30
Na Homolce tě zase vyšoupnou i když se na to ještě necítíš.
Janinka a dvě princezny 132403
30.5.2024 7:10:25
Manžel byl před měsícem na žlučníku v Motole, kýla ležela vedle s ním na pokoji 😉
Vše v pořádku a v pohodě, ale nemohla jsem se zbavit pocitu že pobyt všem uměle prodlužují. Všichni naši známí a i lékaři říkali manželovi že půjde druhý den domů. Operace byla ve čtvrtek ráno, večer už manžel seděl i si došel na WC (bažanta nezvládá 😁). V pátek už v pohodě chodil, jedl atd. Pouštěli ho v sobotu a to ještě na prosika, jinak prý neděle. Za mě zcela zbytečný. Vedle na Homolce jdeš bez komplikací domů druhý den.

Někomu to nevadí, ale můj chlap třeba spí v nemocnici jen pod praskama, je to psychous 🤗 tak je to vedle operace zbytečná zátěž
Louisa Z. 125242
30.5.2024 6:27:50
Palas Athéna mužu jen doporučit. Absolutní profíci, maximální spokojenost.
Girili 117849
29.5.2024 22:52:49
Děkuji, kouknu.
rekla 105489
29.5.2024 21:01:29
Já byla na operaci pupeční i tříselné kýly zároveň v Palas Athéna (https://www.palas-athena.cz) a doporučuju. Vše naprosto v pohodě, není důvod se bát...
Kleia 38593
29.5.2024 12:10:48
Manžel byl na Homolce. On teda nevybíral pracoviště, to bylo dané. Měl samostatný pokoj, hezky se tam k němu chovali. Druhý den ho pouštěli, což asi dělají všude, ale bylo mu ještě velmi nedobře, při chůzi se sunul podél zdi a byl velmi malátný. Dost jsme se báli. Další den už mu bylo dobře, kdyby ho nechali ještě den v nemocnici, bylo by to bez stresu. Podotýkám, že muž není žádná třasořitka, ale trénovaný sportovec.
 Názory 110 z 429  [Dalších 419 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.