| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Plané neštovice

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 250] Názory 251260 z 7375  [Dalších 7115 >>]
Merylin5 68735
9.6.2015 4:56:15
Do školky bych nedávala. S sebou pudr nebo gel, jmenuje se Vira Soothe nebo tak nějak. Na sluníčko nesmí i ještě nějaký čas po nemoci. Pokud to chytil, tak už s tím nic neuděláš.
ruže červena 131389
8.6.2015 23:00:19
Tak toto jsem řešila před měsícem ve školce neštovice a zaplacená dovolená pro 4 lidi skoro jsem se modlila,aby je holky dostaly hned,nebo vubec a nedostaly je a už před rokem byly ve styku se sousedovým chlapcem a taky nic očkované nejsou
Mana. 4085
8.6.2015 22:47:50
Jo a ptala jsem se dr na ockovani a rikala, ze je mozne do 5 dnu od potencialni nakazy, ale pokud je to ve skolce, tak nedavaji, protoze tam je to zamoreny a nevi se, jak dlouho to uz muze mit v sobe.
Mana. 4085
8.6.2015 22:45:46
Ja tohle resila pred dvema lety. Nejhorsi je to, ze fakt nesmi vzit do letadla. V pripade, ze si toho vsimnou samozrejme. Prostudovala jsem i prepravni rady a prekvapilo me, ze nestovice jsou razene v kategorii infekcni nemoci jako sars.:)
Dite jsem do skolky hned po zprave o vypuknuti nestovic nedavala a nedostalo je. A dostaly to jinak snad temer vsichni, co to jeste nemely. A bylo to pred koncem prazdnin, takze dovolene nekdo rusil.

Suza007 91095
8.6.2015 21:54:30
V pátek bylo tvoje dítě ve školce a zároveň se tam jiné dítě osypalo? Chápu to správně? A jsou ze stejné třídy? Potkali se spolu? Jestli jo, tak se velmi obávám, že to tvoje se osype těsně před dovolenou :-(
margotka78 alias shit-roller 108560
8.6.2015 21:24:09
jo ,m oje ségra měla neštovice v létě, koupala se v rybníku. Bylo jí už teda 18 a nebylo to v horečkách a akutní fázi.
Ale to asi dobrá rada není, že? :-)
3.3Dáša, syn 199816 63025
8.6.2015 21:19:37
Zažila jsem kdysi to samé. Přivedla jsem syna do školky a dozvěděla jsem se, že tam jsou neštovice. A inkubační doba by vyšla akorát do dovolené, My jsme měli štěstí, syn byl předtím několik dní doma s nějakým nachlazením a ~o~tak byla šance že neštovice nestihl chytit. No asi dva týdny jsme řešili hlídání jak se dá. I slečnu z agentury jsme využili. Dopadlo to dobře.
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
8.6.2015 21:10:56
To je fakt, radši naočkovat hned.
jája
  • 
8.6.2015 21:09:30
Než vyšetří protilátky, bude na očkování pozdě. Očkovat leda hned.
Známým nevzali dítě s nedohojenými neštovicemi do letadla, museli si dovolenou prodloužit.
vertigo 92133
8.6.2015 21:02:03
Radu nemám, ale řeším obdobný problém. V sobotu odjíždíme na dovolenou (naštěstí jen v ČR) a právě v sobotu to bude 14 dní, co se syn možná potkal s neštovicemi. Chodíme do cvičení do mateřského centra, kde byla maminka s holčičkou, která měla po sobě pupínky. Ten den prý byly u dětské doktorky, která prohlásila, že neštovice to nejsou. Ale víceméně všechny matky, co jsme tam byly a s neštovicemi už nějakou tu zkušenost máme, jsme se shodly na tom, že to vypadá jako neštovice. Maminka tam navíc měla i mladší sestru té holčičky, které se ten den objevil červený pupínek na čele. Takže spíš počítám s tím, že to neštovice byly (do dalšího cvičení už maminka nepřišla, takže nevíme, jak se to dál vyvíjelo) a čekám, kdy se syn osype. Naštěstí jedeme do penzionu, kde ani nechtěli zálohu, takže o peníze nepříjdeme, ale i tak ~8~
[<<Předchozích 250] Názory 251260 z 7375  [Dalších 7115 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.