| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Plané neštovice

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 240] Názory 241250 z 7375  [Dalších 7125 >>]
Dari79 114243
9.6.2015 18:19:30
Tak děkuju všem, dneska jsme naočkovali v očkovacím centru, pan doktor tam ten postup odkýval, že je to v zásadě jediné, co se hypoteticky dá dělat, krom modlení se :-) Doporučil dovolenou nerušit, když vůbec není jisté, že se malý nakazil.

Takže teď už se budeme jen modlit :-)

Holčička z druhé rodiny, co jedou s námi, je už delší dobu očkovaná, takže ta to nechytne ( i kdybychom byli infekční na společné dovolené).

Samozřejmě kdyby malý opravdu onemocněl, s horečkama a pupínkama, tak dovolenou zrušíme. Ale pokud bude do soboty OK, tak prostě odjedeme.
margotka78 alias shit-roller 108560
9.6.2015 13:32:22
Tak si piš, že si to přineseš od té doktorky. V době epidemie bych se zdravým dítětem k doktoru nevlezla.
My jsme si takhle stoprocentně přinesli spálu z prevence u dětské doktorky. Jelikož jsem neměla kam dát dceru, tak jsme byli na prevenci všichni v ordinaci. A všichni jsme taky onemocněli.
Lída+2 28136
9.6.2015 11:13:04
Chytit to nemusí hned. Syn takto chodil do školky denně od listopadu do dubna a teprve v dubnu podlehl...byl jeden z poslední z celé školky a to to tam prosinec , leden řádilo tak, že byla otevřená pro celou školku jen jedna třída.
Merylin5 68735
9.6.2015 9:43:27
U nás byla "epidemie" tak před 3 týdny.
Dari79 114243
9.6.2015 8:21:12
Dítě bylo naposledy ve školce v pátek, chodilo do školky celou dobu předtím. Nebylo jen včera a dnes.

Kdy se dítěti ve školce objevily pupínky, to nevím, ale včera už se to vědělo.

Teď jsme se vrátili od "cizí" dětské lékařky, která nám dítě odmítla naočkovat, že nezná jeho zdravotní stav od malinka, i přes moji nabídku, že jí podepíšu, že je to na moji výslovnou žádost a veškerá rizika si nesu já...

Potkali jsme tam 2 maminky ze školky s dětma opupínkovanýma (vyhnuli jsme se jim obloukem), takže to zřejmě postihlo víc dětí a už jsou opupínkované, takže to vypadá, že zdroj nákazy byl už před delší dobou... a že se to teď u těch školkových dětí teď projevilo...

Moje dítě pořád bez jakýchkoli příznaků.
.kili. 125672
9.6.2015 7:52:27
"Antipyretika to máš jedno jaké "

tak to ale vůbec jedno není. Varujte se kyseliny acetylsalicylové (Aspirin, Acylpyrin¨..)

.kili. 125672
9.6.2015 7:50:09
řekl bych, že orienta ce by mohla být docela dostačující, pokud sdělíte přesně : Kdy naposledy bylo Vaše dítě ve školce
Kdy se u dítěte ze školky objevila vyrážka

Zatím mi to přijde tak, že k nákaze nedošlo
Suza007 91095
9.6.2015 7:07:35
Dari,
tak držím palce, ať dovolená vyjde.
Dari79 114243
9.6.2015 6:45:15
Ano, chápeš to dobře, celý minulý týden byl ve školce. Včera sousedka hlásila, že jí učitelka říkala, že jsou neštovice, ale podrobnosti moc nevěděla, protože její děti je měly už před 2 lety, takže to jde mimo ní... Ale v pátek učitelka ještě o neštovicích nic neříkala, takže podle mě se asi někdo osypal v pátek či o víkendu a rodiče to nahlásili v pondělí...

Už jsem vzhůru a chystám se kolem 7. zavolat do školky učitelce, odhlásit obědy a tak... To očkování si zkusím vynutit u zdejší doktorky (cizí dětské) a jestli to nepůjde, tak máme asi 40 km daleko očkovací centrum, tak to zkusím tam.

Na dovolenou jede s námi ještě druhá rodina, takže rušit dovolenou dopředu kvůli teoretické nákaze je asi hloupost. Samozřejmě že mě nijak netěší možnost, že onemocní na dovolené a že v nejhorším si pobyt prodloužíme, resp. strávíme ji zavření na pokoji...

Nejlepší by bylo, kdyby existoval nějaký test, jestli je dítě nakažené nebo ne...
Merylin5 68735
9.6.2015 5:00:56
Jinak tedy trvají 10 dní, ani o den míň, a my jsme mazali a nesprchovali - opruz i v chladném počasí, natož v teple. Museli byste celou dobu být na pokoji. Tak třeba se mu to vyhne, když byl imunní i předtím~;((
[<<Předchozích 240] Názory 241250 z 7375  [Dalších 7125 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.