| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Plané neštovice

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 180] Názory 181190 z 7375  [Dalších 7185 >>]
Evelína T. 147698
26.2.2016 17:25:30
Na očkování bych se teď už asi vybodla.Nech si udělat test na protilátky -Já si jej nechala dělat ve třetím těhotenství, starší deti v tu dobu nastoupily do školky. Dle informací od rodičů jsem je neprodělala, ale protilátky jsem měla.
MÍŠA&FÍK 38466
26.2.2016 17:18:17
My s bráchou jsme je taky neměli ani jeden.
A to jsme chodili normálně do školky a on i do jeslí.
Chloé 102783
26.2.2016 17:16:19
Me premlouvat nikdo nemusel. Ja chytla brutalni paniku, kdyz jsem nasla na zatylku u dcery pupenec. Ve vyssim veku ma nemoc vetsinou dost sileney prubeh, ja doma dvouletku, babicku 1000 km daleko a manzela vecne na sluzebkach...
Nejlepsi je, ze my jsme tri sourozenci a nestovice jsme nemeli ani jeden, nejak jsme se jim vyhli.
MÍŠA&FÍK 38466
26.2.2016 17:13:42
Kamarádčiny děti byly naočkované v rámci nějaké studie ....o obě měly nemoc horší než můj syn bez očkování.
Myslím, že je to "kus od kusu" jako SD vším, bez ohledu na očkování.

Trochu mě přdkvapuje tvůj kvalt s očkováním až když se pupínek objevil u dcerky ve třídě.
Máš 3 děti, setkání s neštovicemi se dalo dřív nebo později očekávat.
A pokud máš strach, proč nejsi,alespoň pro svůj klid,naočkovaná už dávno ???
Tatramelka+3 66284
26.2.2016 17:01:10
...my to meli taky tak. A prisly loni o prazdninach. Podledni prazdniny pred nastupem do prace. Manzel po 4 letech dovolenou a tak jsme si ji naaadherne naplanovali a pak sedeli 6 celych tydnu doma. Deti je mely presne po 3 tydnech na den. Cele prazdniny v pytli a nejmladsi je mela nakonec a mela je tak hrozny, ze nas malem hospitalizovali neb nemohla jist, pit, curat, fakt bozi. ...ale taky mohli prijit az v zari:-).

Tak vam drzim palce, at si je odbudete najednou a zrovna az se to bude hodit:-)
klikli 93034
26.2.2016 16:57:57
Řešili jsme s manželem. Nechal se naočkovat až po kontaktu dcery s infekčním dítětem, trvalo to ale pár dní, než se nechal přemluvit a opravdu do očkovacího centra zavolal. Tam ho hned druhý den naočkovali a řekli, že neštovice dostat může, ale měly by mít mírnější průběh. Dcera tehdy neštovice nedostala, tak očkování zdárně dokončil, a když je měly loni obě děti, tak neonemocněl.
A k té nakažlivosti. Starší dcera se několikrát dostala do blízkého kontaktu s infekčními dětmi, vždy tedy těsně před výsevem, měli je i ve školce, takže měla celodenní styk s infekčními dětmi, ale nakonec je chytla během jedné jediné ukázkové hodiny ve škole, což bylo pro mě docela překvápko ~t~
Chloé 102783
26.2.2016 16:48:21
Ja je nemela. Kdyz jsem objevila u dcery pupinek, Dr rekl, ze do 24 hodin se musim nechat naockovat. Zabralo to, nechytla jsem je. A to jsem osetrovala dceru.
MÍŠA&FÍK 38466
26.2.2016 16:44:33
Taky jsem neštovice neměla a od syna jsem je nechytla.
Ani od nikoho jiného.
Myslím, že dávat se teď očkovat, když jste s nimi "ve styku" už je pozdě....
withep 93862
26.2.2016 16:43:54
"Řešila" jsem situaci opačnou. Ve školce byly neštovice v několika vlnách čtvrt roku a syn je nechytl. Doteď je žádné z našich dětí nemělo, a to byly před dvěma lety cíleně ve styku s akutně nemocnou sestřeničkou, batole ji zkoumalo hodně z blízka... asi nejsou až tak infekční nebo co. Tak nešil ~;)
Monika
  • 
11.11.2015 14:36:07
Tohle je hodně přehnanej názor..srovnávat neštovice ze žloutenkou a ještě lepší z HIV ? Ještě že je z roku 2008
[<<Předchozích 180] Názory 181190 z 7375  [Dalších 7185 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.