| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Nosní mandle

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 80] Názory 8190 z 4639  [Dalších 4549 >>]
libik 142094
4.3.2016 11:39:47
~:-D

V záhlaví jsem psala, že nevím nic o mandli, dostatečně jednoduchá otázka, že?


Ale Kili, já s tebou nemám problém, líbí se mi tvůj styl a připouštím, že, ač je tvá ordinace online trochu paradoxní, může mít v některých případech efekt a pomoci maminkám, jejichž deti trápí větříky nebo něco podobného.

Smyslem rodiny je ale spíš morální podpora a tu svým osobitým způsobem naplňuješ..
.kili. 125672
4.3.2016 11:33:36
" A není to jedno? Prostě co 2 mesice ma atb na streptokokovou angínu. Což je dost na houby :-("

jedno to není
Lucka
  • 
4.3.2016 10:38:41
OK. A není to jedno? Prostě co 2 mesice ma atb na streptokokovou angínu. Což je dost na houby :-(
.kili. 125672
4.3.2016 10:05:28
"Příčinou nesnášenlivosti laktozy?"

holý nesmysl
.kili. 125672
4.3.2016 10:03:48
- " řekla jsem jen, že mě těší tvoje vážná(pokerová), neopominutelná a lehce nadřazená sebeprezentace coby součást místní atmosféry."

nemyslím si, že jde o sebepresentaci, presentuji fakta, ne sebe. Poker je švindl, to není má parketA.

- "jsi měl tradiční potřebu mě lehounce povychovat"

takový dojem nemá žádnou oporu ve skutečnosti

.kili. 125672
4.3.2016 9:59:35
" ve vyteru z krku vždy spalovy streptokok."


no, nemyslím si, že by byla prováděna M-typisace GAS ("spálový streptokok"), nejspíše šlo o nález GAS (pyogenního streptokoka) bez dalšího určení, zjišťování zda jde o M typ nebo ne nemá smysl a je drahé a zdlouhavé. Krom toho, kdyby šlo o onoho "spálového" streptokoka, mělo by dítě spálu (byť třeba i inaparentní). Spálu způsobí jen několik ze známých asi 180 antigenních typů GAS
libik 142094
4.3.2016 9:29:05
Příčinou nesnášenlivosti laktozy?

No to už je tedy na mě hodně nepředstavitelné, není to náhoda?

libik 142094
4.3.2016 9:26:17
Počkej "málem vykrvácel" a přesto nelituješ?

J
libik 142094
4.3.2016 9:22:59
Ale Kili, řekla jsem jen, že mě těší tvoje vážná(pokerová), neopominutelná a lehce nadřazená sebeprezentace coby součást místní atmosféry.

Já pochopitelně dokážu vygůglit něco o nosní mandli a něco málo i tuším, akorát je to takové osamělé, jsem v situaci, kdy preferuji virtuální společnost před latinou. Předpokládala jsem, že s problematikou nosních mandlí se alespoň teoreticky potká každá druhá matka a že tím pádem obecné srozumitelné info není od věci, jako by byl třeba dotaz na fungování jaderného reaktoru.

No nicméně v duchu svého bridge jsi měl tradiční potřebu mě lehounce povychovat~t~

OT, je to jeden z důvodů, proč mám zástupy bílých lidí malinko v paži. Víš co? Moc nám toho nedali a já jsem ráda ráda, že v přímém styku s nimi si dokážu sjednat korektním způsobem alespoň respekt. Je tedy pravda, že s nimi nemluvím na úrovni "vykrvácenej chlapeček", to je zase moje stylizace, nemůžu tu ustavičně plakat nebo hrát bridge~;)
Hana36 81489
4.3.2016 8:54:34
Pyogenes a prášky zvracel. Tak jim nabídli píchanou formu a ta zabrala.
[<<Předchozích 80] Názory 8190 z 4639  [Dalších 4549 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.