| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky, som rada že aj keď sa týždeň na nete neukážem, tak tu svojich ľudí poznávam :-)

Gabi tie frky by sme si mali zapisovať. Majú ideálny a plodný vek.
Jediné čo si teraz spomeniem je hankine slovíčko "fotbalisko" V tomto úplne novom slovíčku sa mieša české "fotbal" a slovenské "ihrisko". Asi bude zakladatelkou nové jazyka - čechoslovenčiny.

Leni,gratulujem, na školku som tiež zvedavá. vzali ju, od září nástup, docela sa teší, ale ona si to moc nedokáže predstaviť.Určite ma hneď tak preč nepustí.Ale školka sa mi páči. Robia tam aj kurzy keramiky, a to ja mám prácu s hlinou rada.

Už nacvičujeme obliekanie- veci na obliekanie som jej dala v skrinke nižšie- teda už nie tak aby som tam dobre dočiahla ja, ale aby sa mohla obslúžiť ona sama, a hneď mám o trošku práce menej.
Oblieka sa síce štýlom - gaťky naruby, tepláky naopak, u tričiek sa rozčuluje že jej nejdú cez hlavu, ponošky sú patou hore, u tenisiek sa rozčuluje permanentne... no ale nejak sa to nacvičiť musí.

Už dávno sme začali prisposobovať veci tak,aby ich mohla použiť sama. Pod umyvadlo sme dali skrinku aj s malým schodíkom (do ktorej som zas ukryla prášok na pranie),takže si k nemu vylezie, a dočiahne aj na vypínač.
svoju prácu odvádzajú aj Ikeácke schodíky-stupienky.ten má zas na záchode.v chodbe má svoj-nižší vešiak na šaty.No proste chce byť velká, tak nech je.:-)

Už mám radosť že sa zahrajú aj obidve.Občas. Majú tam v rohu izby permanentne rozhádzané Lego a dráhu, tak keď mi už tečú nervy tak ich tam vyženiem.Potom po chvíli sa zákonite ozve : " Mamííí, ona mi to kazíííí!"

tento víkend znova oslavujeme narodky- tentokrát mladšej Verunky, na deň detí bude mať rok. Tak gratulujem aj vašim detičkám, a dúfam že s nimi niekam na deň detí vyrazíte a napíšete ;-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.