| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj holky, my sme už pár týždňov doma bez internetu, no a viete, s dvoma prckami sa k nema tak lahko nedostanem. Momentálne som za ten čas druhýkrát u manžela v práci aby som sa dozvedela čo je nového, no a ešte aby som zmiernila abstinenčné príznaky chýbajúceho netu :-). Dnes si fakt užívam,detičky aj s manželom som poslala k babi, ja som si konečne osamote upratala,a teraz mám zaslúženú odmenu.Hádam už tento týždeň budeme mať net znova aj doma.

Konečne je teplejšie (i keď na kraťase ešete nedošlo),tak sme viacej vonku a to je balzam na moje rozdrásané nervy.Doma mi to leze s nimi občas na mozog. Prewrábali sme celý byt(menili nám zariadenie kúpelne aj kuchyne- bývame na ubytovni- no a my sme sťahovali všetko zariadenie z jednej miestnosti do druhej. Tým sa vykonalo aj dokonalé jarné upratovanie,pretože nič neostalo na svojom mieste.Prebytočné hračky putovali do materského centra, nenosené oblečenie do sociálného šatníka...a ostatok sa vyhodil.Máme malý bytík,tak to bolo potreba.

Haňula sa už celý týždeň v noci nepočúrala, ale neviem ako by to dopadlo keby som ju nebudila a v polospánku neposadzovala na nočník.DO tej polnoci 2 x a do rána už vydrží. lenže som čítala že keď sa pri tom neprebudí úplne tak to nemá žiadny zmysel - je to ako keby čúrala v spánku. Ale mne to proste nejde ju prebudiť.Ona je do polnoci úplne mŕtva.Tak neviem.Asi ju budem do 15 rokov budiť :-)

Tak s kočíkom na narodky sa docela hraje, bábiku pomenovala František, a spáva s ňou. no a keď ideme von s kočíkmi,tak sme jak karavana :-)

A tu je ešte jedna foto z narodiek:



Inak prihlásila som ju do školky, nie tej klasickej(to už by bolo aj tak neskoro), ale je to taka alternatíva, na štyri hodiny denne, 15 detí, zmiešaný vek,uvidíme či ju vezmú. Ale mohli by,nech má dieťa trošku rozhľad,a nech si zvyká na kolektív bez maminy.Veď momentálne pri mne doma strádá. Niečo iné je vychovávať deti v škole či školke,niečo iné doma, kde musíš popri tom zvládnuť 100 iných činností.Keby som mala tolko času kolko by som len chcela, tak by už vedela aj čítať :-)
Na trojročnej prehliadke jej sestrička ukazovala obrázky na skúšku či dobre vidí, no a na krúžok povedala " O ". To sa teda pochválila,Keby sestrička vedela,že to je jediné písmenko ktoré pozná... ;-)

Opica naša, a ako vie vymýšlať! Kŕmim Verunku, a Hanička "dobrácky" povie: "Veri ukáž ne-ne." no a Verka ukazuje.A ja možem kŕmiť....

A je dobrý vztekloun. Jej najbežnejšie : "Sakra nejde mi to oblíknout !!!"

Inak je to už docela dobrý vek, pretože keď je vonku s kamarátom Nikim(narodili sa takmer spolu), tak sa hrajú napr. že zabíjajú draka, a ja ani neviem že ju mám.

Tak tolko o nás,majte sa krásne, je mi jasné že v lete tu nikdo nebude vysedávať tolko ako v zime, ale hádam sa ešte ozvete.Ďakujeme za gratulácie!


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.