| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lenko, tvoji zpravu jsem ti dostala, autorizaci potvrdila a zkusila poslat zase zpravu. Az budeme v Praze skocim si koupit kyticku. Jenze mi se tam chystame 8.5. to je zrovna statni svatek. Tak nekdy na konci kvetna.
Holky uz jste vymyslely neco na prazdniny.
Gabi, darecek k 60tinam ti neporadim, me to ceka letos taky. Ja si rikam, ze co tata potrebuje, si koupi, takze hledam neco co mu udela radost. Treba k Vanocum jsem mu koupila model Peugeota a s Anickou jsme udelali ramecek s obtiskem ruky a fotkou. K narozeninam mu chci koupit takovou masinku na italsky kafe.
No a Anicka, hracek mame plny byt a nemam nejmensi tuseni. Premyslim o kocarku, ale nevim jestli to ma cenu. Do bytu se nam nevejde a musela by si s nim hrat vlastne jenom venku, navic ve skolce maji kocarku snad pro kazdou holcicku, tak nevim jestli jo nebo ne. Ale uz koukam na ebay a uz mi dva utekly.
Zatim ahoj

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.