| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,
tak Gabča už to práskla :-). Je to pravda, jsme víc na ICQ než tady. Ale to jen proto, že je to rychlejší. Radko ICQ je taková rychlá pošta. Dá se stáhnout na internetu, měla jsem adresu, ale Michal už to asi vymazal, když nainstaloval u nás češtinu. Ale ty jsi na rozdíl ode mně přes počítač odborník, tak si to určitě najdeš. Když by jsi si to nainstalovala, pak stačí napsat nám jen o číslo a můžeš si povídat s námi.
Jinak je pravda, že jsem včera nastoupila do práce. Shodou všech okolností to tak nějak dopadlo. Budu pracovat ale jen do června, prázdniny mám volné a co bude v září se uvidí. Pomáhám známým rozjet květinářství, zatím zavážíme a oceňujeme zboží, zítra jedeme pro řezané a hrnkové květiny a v pondělí otevíráme.
Michal je dnes přes noc pryč, řeší s kolegama pořád to, co vymýšlí. Zatím je to pořád tajné, ale ve fázi, že už by to mělo být co nejdřív oficiálně. Tak se střídají s mojí hlídací tetou v hlídání. Já budu v práci od devíti do šesti. Venouška budeme od května zkoušet dávat na jeden den dopoledne do školky. Teď je ještě pořád nemocný a já jsem to bohužel chytla od něj. Takže jsem dnes ráno byli oba u doktorky, já spíš pro jistotu, abych neklekla úplně. Léčit se teď stejně nemůžu, tak jen kapky, mám mít hlasový klid, což se mi vůbec nedaří. Venoušek má pořád rýmu a kašel, který ho trápí hlavně v noci, pak špatně spí a já už týden s ním. Tak to praktikujeme tak, že už dva dny spím sama v obýváku, ale stejně spím tak pět hodin denně, někdy ani ne. Včera už se to asi projevilo, za prvé bylo hrozné horko, od rána jsme jezdili po nákupech a odpoledne jsme byli ve sklenících vybírat zboží a jak tam bylo horko a dusno, už předtím mě bolela hlava, tak se mi rozjela taková hrozná migréna, že jsem myslela, že budu cestou zpět i zvracet. No doma jsem se z toho vyspala, pak jsem zase nemohla spát v noci, ještě ve dvě jsem byla vzhůru.
Dnes je u nás teta, maluje Venoškovi právě asi desátého čerta s pindíkem, tak mám čas psát.
Ještě k tomu píchání. Na Venouška to padlo snad během dvou hodin, v nemocnici nás pan doktor ani neupozornil, že mu je bude píchat. Myslela jsem, že mu je jen prohlíží a najednou píchnul, ještě nám vynadal, že ho pořádně nedržíme, pak píchnul jetě jednou a bylo hotovo. Řev samozřejmě strašný, já jsem se ani nestačila za Venouška bát. Ale je pravda, že se mu do hodiny ulevilo.
Tak se mějte všichni a všechny hezky, hlavně zdravě. Já jsem ještě před týdnem juchala, jak jsme zdraví a teď, když se mi to nejmíň hodí, jsme se tak rozmarodili.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.