| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

konečně jsem si na vás našla taky trochu času :-)))
Ale zase pro změnu nevim, kde začít. :-o
Lucko, já jsem úplně zapomněla, co studuješ? A jak to jde? A kde a jak pracuješ? Doufám, že nejsem moc osobní. Já teď pořád šrotuju v hlavě, co vlastně chci dělat, neb mé 4roky denního studia mi jsou tady celkem na prd. Manžel mě ve studiu nepodpoří... tak si pořád lámu hlavu, ale ještě jsem nic pořádnýho nevymyslela.. Uvidíme, až se přestěhujeme
Jinak stěhování, to je kapitola sama o sobě. Už jsme několik krabic odvezli do garáže od které máme už asi dva měsíce klíče. Já měla ve středu sraz s malířem, vybírala jsem barvičky. Nakonec bude asi všude bílo, jen jedna stěna v kuchyni do červena a v dětskym jedna broskvová.
Oficiální stěhování je v půlce procince. A je fakt, že máme opravdu hrozně moc věcí. A manžel se rozhodně nemíní jen tak ničeho vzdát... Tvrdí, že když budeme mít 3x víc místa nač cokoliv vyhazovat, že!! :-)) Takže ani pálit!!
Ale občas z toho i panikařím. Navíc to, že Švýcarsko je vpodstatě federace moc věcí neusnadňuje... V Ženevě se chodí do školy od čtyř... a ve Friburgu od pěti, ale berou jen děti, co jim bylo pět do konce dubna... takže Honys teď bude mít rok a půl pauzu. Do jeslí se mi ho dávat nechce a typická mateřská školka (od 4 let) je 2x týdně 2h... Prostě taky budu muset najít nějaký řešení.. no kdyby se mi podařilo najít dobrou práci, mohla bych si snad dovolit au pair, jenže pro děti, je důležitější kolektiv, než nějaká patnáctka, co se chce naučit francouzsky...
Kolikrát mám chuť se vším praštit a vrátit se do Čech... no jestli mi tam nebylo dobře.... Ale to zase přejde, to nic, to je jen taková krize... třeba ;-))
Jinak Honzíka to kakání lehce přešlo, ale tento týden se mu to zase vrátilo... tak jsem z toho trochu jelen. Nevím, Káťa měla trochu střevní chřipku, přinesla to ze školky. Možná to taky trochu chytl, ale přijde mi to spíš jako lenost... Aspoň teda chvilkama.
Tak se na mě nezlobte, když budu mít trochu prodlevy... ale až se přestěhujeme, určitě se ozvu!! A snad možná i do té doby!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.