| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Mirko, páni Lenička vypadá, jak kdyby jí bylo nejmíň 6!! Taky vám budu muset někdy hodit nějakou fotku, jestli si ještě vzpomenu,jak se to dělá!!
No s tím psem mi to zatím přijde docela složitý... vidím to tak na králika.. i když rybičky taky vypadají zajímavě!! No a nebo aspoň kočka..
No jinak manželství je zatím pořád docela krize.. V tom domečku to bude lepší o to, že si nebudeme tolik na očích a budeme mít všichni víc prostoru...
No ale samozřejmě je to taky o mojí realizaci... Dokončila jsem školu v sedmym měsíci těhotenství s Honzíkem, takže jsem nikdy neučila... tady mi uznali jen jednu disciplínu a hned rovnou mi řekli, že mi to na učení nestačí... tak přemýšlím, co vlastně budu a chci dělat... je to těžký... rozhodnutí, co jsem dělala před deseti lety si musím znovu projít... a s dětma se už nemůžu jen tak vrhnout do čtyřletého studia na plný úvazek... a už ani taky myslím pořádně nechci...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.