| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

tak dodatečně všenejlepší všem oslavencům, hlavně hodně zdarvíčka, štěstíčka, lásky a trpělivosti se vším..... :)

Tak naše dovča se nazadařila co se týká počáska, stále pršelo apršelo a byla zima, ale zase jsme to procestovali, projeli jsme dost hradů, zámků a klášterů, západní Čechy jsou také strašně moc krásné, ráda bych toho tam projela více, jako na jihu :) Naštěstí jsme měli velké štěstí na lidičky v kempu, škoda, že jsme všichni zapařili až poslední den před odjezdem,ale i tam to bylo super jo a neuvěříte tomu,ale synátorek majitelky mi byl neuvěřitelně povědomej, docela divný, když si vezmu, že jsme byli cca 8Km od Stříbra a DC je taková dálka ..., ale nedalo mi to a tak jsem se ho zeptala, jestli není možné, že bychom se znali a světe div se, byl to můj svřenec cca před 10 lety z ozdravovny z Pece, no zní to vážně neuvěřitelně,ale je to opravdu tak, byl to takovej ten typickej " pražáček " navoněnej, kterej věčně vykřikoval, že je jedináček a také se podle toho choval, docela rošťák, no podle mě se moc nezměnil, ikdyž když jsem ho viděla s kýblem v ruce a s hadrem, koštětem, docela jsem valila očiska, ale žiďák to byl řádnej, kdyždopádně pokud by jste koukaly na netu na kemp POHODA nedoporučuji s dětmi !!!!! Není tam nikde pitná voda, krám je až ve Stříbře, na Hracholuskách v tom to úseku se nedá již 6 let koupat, sposty komárů...., ideální dovča pro rybáře, né pro dětičky...

Ale lidičky tam byli super :) Táborníci ....

Holky to počásko je příšerný, jako každý rok v červenci, ten déš´t je úmornej... zlatý sluníčko ... a vedra.... to se alespoň můžeme svlažit ve vodě


jinak gratulace velkým jezdcům.
Já si chci do konce prázdnin pořídit in line, tak sjem zvwdavá, to bude držko let hihihiihi

jani kruml. jak jste to zařídily s tou ozdravovnou?

Holky jdu makat, mám toho tu po týdnu dost a dost a ve 12 hod. si jedu pro kristýnka, tak zatím ahojííííííík

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.