| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Meli. Teda ty se strháš, trošku zpomal:-)) Vy máte krásné vyhlídyky do budoucna s Eliškou:-D Reklamaci určitě nebudeš muset vyřizovat:-D To mně mrzí, že ti to příští týden nevyjde, už jsem myslela že se konečně uvidíme a ono nic. Ale kdo ví jakou bude mít Rozárka náladu:-( Dneska Rozárka spinkala celou noc, asi ta kašička pomohla, i když moc jí nesnědla. Dneska spapala 5 lžíček. Jedno dítě se uklidní a druhé vypadá na nemoc, takže asi zítra pofrčím k Dr. s Kryštofem. Je to hrůza, nikdy jsem nevěděla jaké to je když ti onemocní jedno a pak druhé. Ted to vím:-( Rozárka taky všechno zhazuje z přebalováku, ale já jsem to vyřešila. Kopila jsem si v IKEE proutěný košíček a v tom mám všechno naskladané. Aleš mi udělal přebalovák o něco větší abych si na kraj mohla pokládat ten košík. Včera jsem vydržela dlouho u netu,protože jsem si odpoledne schrupla s malou. A musela jsem čekat, až chlapi půjdou spát, protože do té doby okupovali Pc oni. Aleš objednával Kryštofovi tu Mp3, a dneska Kryštof vyškemral od ségry kopačky. Ona příští týden přiletí a bude v Česku až do konce května. A pak to vypadá, že v červnu se bude už vracet na stálo, ale jak jí znám jak bude tady, tak bude chtít zpátky do Anglie a naopak. Tak uvidíme jestli se už konečně usadí. Tak Melinko dobrou noc. Dneska půjdu spát brzo:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.