| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Meli. tak konečně jsem si sedla. Včera jsem tady nabyla, protže bylo venku krásně a malé se dobře spinkalo. Domů jsme přišlia až kolem půl osmé. Dneska jel Manža nakoupit sám a jela sním i jeho mamka. Ona teda jela, protže mi chtěla něco koupit k narozkám. Všechen nákup jsem mu napsala na lísteček, ale stejně dvakrát volal. Fakt je někdy na kopanec, ale pořádný:-D A já jsem doma uklízela, vypadalo to jako kdybych aspoň měsíc neuklízela, všude samý prach a pyl. Na zemi plno mojich vlasů no hnus.:-(( Malá měla spát a samozřejmě nespala, ale ještě že ja tak hodná a hrála si v postýlce a já uklízela. Jak přijel manža s nákupem tak navařil a já pořád uklízela:-(( Dneska uvařil mooooooooc dobrý oběd. Udělal brambory, řízek a k tomu listový salát. To byla bašta, po tak dlouhé době mít čerstvý salát, my ho milujeme. před chvíli uslá i ta malá princezna, ale dneska měla výdrž od osmi do půl třetí, mezi tím si zdřímla na půl hodinky, takže nic moc. Ted bude spát, tak počítám 3 hodinky. A to jsme měli v plánu, že půjdeme na hřiště na fotbal, tak to asi neklapne. Htěla jsem tam jít, ale určitě tam bude i ta co mi nadala ta její matka, takže nemám náladu se sní potkat, ale jednou ktomu dojde. Ale taková ta největší zlost mě už přešla, takže bych jí jen ignorovala. Já nebudu dělat divadlo před tolika lidmi budu nad věcí a kašleme na ní. :-D A ona sama by si měla uvědomit kdo by se jí měl v první řadě zastat, maslím, že by to měl být manžel a né cizí lidi. Jenže manžel drží hubu, protože, když se někde sejdeme všichni tak se tam griluje a on se pořádně nají, protože ona mu žádné normální jídlo neudělá. Vždyt ona mu ani nesvěří jeho vlastní dítě. A když mu ho nechala před obchodem v kočárku tak ječel jak hysterka do té doby než ona přišla. Já jsem říkala, že to je vrchol když dítě nechce být u svého otce. Ale dost o té, ani nevím jak jí mám pojmenova, no to je jedno:-((( Já jsem tě pochopila, že chceš v tom osmém přestat kojit, tak to jsem teda ťula:-))) S tou lékárnou to máš teda blbé, my tady máme výhodu, že je tady malé město a jsou tady 3 lékárny, takže dost velká konkurence a proto v každé lékárně jsou mooooooooc ochotní. Já jím jen vitamíny Gravital a je to pro kojící i těhotné, tak uvidím jestli to nějak pomůže. Včera mi už známá říkala at jí zkusím dát kašičku, ale já si říkám, že počkám až co řekne Dr. Já se bojím jí něco dát, připadám si jako bych měla první dítě. Ale je to tou dobou, dneska je všechno jiné než u Kryštofa. Tak se jdu taky natáhnout, Kryštof je venku a ti dva spí jak nemluvnata:-D Ahoj

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.