| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky,
tak dneska jsme vstávaly na jídlo až před sedmou. I když 3x za noc teda malá dostala dudana. No ale pak ráno jsem měla snad čtyři prsa, na tom jednom úplný bouličky :-D
Ještě jsem chtěla k tomu, jak jsi psala, že ses bála mi navrhnout to juknutí - po netu potkáš spoustu divnejch lidí. Já konkrétně jednoho, kterej mi ublížil strašně moc, nastartoval takový moje divný období, který už mám za sebou, ale zase na druhé straně mi to pomohlo pochopit spoustu věcí. Ale potkala jsem strašně moc hodnejch lidí, svědomitě můžu prohlásit, že nikdo tady kolem mě neudělal pro mě tolik a nepomohl mi tolik, jako ti lidi z netu. Jak jsem ti psala, máme od kamarádky ten kočár, půjčila mi těhu šaty, pořád se ptala, co ještě nemám do výbavičky, co chci půjčit. A druhá kamarádka nikdy neváhala mi zavolat, když mi bylo špatně, a popovídat si. Ta bohužel bydlí až u Prahy, takže jsme se ještě nesetkaly. Ona je fakt stoprocentní máma, obě děti má po IVF a na první čekala 10 let. A ona mi řekla, že když jí tu malou prvorozenou přinesli po porodu, že si jako první řekla jo, holka, tebe už se nezbavím, až mě přestaneš bavit. Že dřív než ta nehynoucí láska přišel pocit zodpovědnosti. Prostě mi vysvětlila, že ty moje pocity po porodu byly naprosto normální.
Ještě se musím pochlubit - Eliška si od včerejška chytá nožičky pod kolínkama a zvedá je nahoru. Tak už se možná brzo otočí. No a pak půjde z kolíbky do cestovní postýlky. Koupili jsme ji místo ohrádky, prostě dvě mouchy jednou ranou :-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.