| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Meli. Přesně jak jsi popsala ty kapky na zemi tak to moooooooooooc dobře znám. Akorát já to nemám od Rozárky, ale od chlapů, třeba jak si nalijí pití a kápne jim to, no prostě chlapi. A Kryštof už začíná být takový malý chlap:-D Na ty náušničky jsme se ještě neobjednala, chtěla bych to spojit v jeden den jak máme jet na oční do Olomouce, at si Aleš nemusí brát 2 krát volno. Na takové vzdálenější vyšetření si bere dovolenou víš, když jindy ho pouštějí jen tak.Jakou jste měly noc? My strašnou, teda pro mně. Rozárka vstávala ve dvě pak o půl čtvré a potom o půl sedmé nejsem vůbec vyspaná:-((. Když si uvědomím, že v šestinedělce jsem vstávala co tři hodiny, tak si to už vůbec neumím představit. Jen doufám, že se to nezmění a bude spinkat krásně a táto noc byla jen vyjimka. Jo na to oční máme jet až 5.6. ale neboj kdyby jsme jeli na naušničky dříve tak ti dám vědět at se můžeš v práci uvolnit. No na té fotce jsem fakt strašná, já se strašně nerada fotím a Aleš je to samé.Jsem zvědavá koho ti Aleš připomíná:-)) Až na to přijdeš tak pisni. Tak zatím pá pá

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.