| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Meli. Když do sebe nedostaneš podmáslí, tak zkus jogurty, já když nemám koupené podmáslí tak si dám jogurt. Třeba bude hezky na tu pouť, vždyt to počasí je nevypočítatelné. Proč nemáš důvěru k trojkolkám? Myslíš, že by se mohly převážit, nebo tak něco? Já jsem jí tam nechtěla ještě dávat, protže tady je ještě na sporták zima. Včera jsme tu měli snad 8C, byla zima jak hrom. No a taky mně to přijde divné dávat tak malé mimčo do sportáku, ale taky jsem viděla mladší jak tam leží, tak uvidím, třeba jak začnou být horka tak jí tam dám, ale ted ještě né. A s těma pražandama máš pravdu, občac se dívám na chat prosincovek a prostě ty holky mi vůbec nesedí. Ony mají ůplně jiný život. Když jsem sledovala jejich diskuzi tak mi připadalo, že celý den sedí jen u netu a nic nedělají. Vždyt ony tam diskutují celý den, začnou brzo ráno a jedou až do noci, tak mi řekni kdy se věnují dětem? Jo a taky si myslím že žádná už nekojí, protže se tam baví o kašičkách atd.....A mají ůplně jiné finance než my tady,takže neřeší hypotéky ale dovolené u moře. Když tam jukla připadala jsem si jak stará baba, která vaří, pere, uklízí a jezdí s kočárkem. A ony čekají na paní na uklid, na oběd jdou do restaurace atd... To máš fajn, že ti malá vydrží v klokánce, my jsme si vzali klokánku do Bruntálu a vůbec jsme ji nepoužili, protože až jsme tam malou nasoukali tak začala ječet, takže tatínek jí nosil na rukách a ona sledovala co se kolem děje. Udělej si volno a osobně zajed za Dr. aspoň si odpočineš. Meli musíš být v pohodě ty se pořád honíš, uvidíš , až budeš doma a budeš v klidu tak ti malá bude taky spát celou noc. Všude se píše, že dítě cítí ,jak se matka cítí. Až budeš doma tak se krásně vyspíš jako já. Tak se měj krásně, jdu pokračovat v ůklidu, protože se mi zdá že tady je bordel, já jsem na ůklid ůplně prdlá. Pořád vysávám a utírám prach. Tak čau

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.