| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Melinko. To mně teda mrzí, že Eliška má to Tbc tak špatný. Naše doktorka před každým očkováním, to kontroluje. A první dávku Hexy nedala, až to měla v pořádku, tak nevím jestli, bys jí měla nechat očkovat. Zkus se podívat do diskuze ,,očkování" třeba ti tam někdo poradí a nebo srovnáš postupy jiných doktorů. Já jsem to tak dělala, když jsem si nebyla jistá s něčim u Kryštofa tak jsem zavolala jinému Dr. Dělenou starvu jsem nedodržela jo vlastně dodržela. prvni jsem snědla chlebíčky a potom zákusek:-)) Já jsem se tě chtěla zeptat, co píšeš? To jsi se ještě nepochlubila. A stím tvojim tatkou to nemá cenu, on si bude stát za svým a ty ho nepřesvědčíš.(teda si to myslím) Meli s těmi financemi to bude dobré uvidíš, my máme taky hypotéku, a lísing na auto, ale to nikdo neví kolik splácíme a všichni si myslí že máme doma tiskárnu na peníze. Proto když jsme řekli že na tu fasádu peníze nemáme tak nevěřili. My jsme jediní co mají na ten byt hypotéku, všichni ty byty koupili od obce za 30 000 kč a my potom od mladýyh manželů za 450 000 To jsou kšefty že? Ale ti manželé ten byt celý zrekonstruovali a předělali, my jsme jen v loni v listopadu udělali okna. Já jsem prostě řekla, že nedáme, vystěhovat nás nemůžou byt je náš, a z venku at si dělají co chtějí. A platí si to ostaní.Dneska je tady moc krásně. Meli uvidíš, až budeš doma jak ti bude dobře. Já když jsem končila v práci, tak jsem to obrečela jak malá holka, já jsem totiž strašně ukecaný člověk a jsem ráda mezi lidma. A ted ta vidina, že budu sama doma, mně děsila. Než se narodila malá tak to bylo trošku nudné, to jsme ještě neměli ani net, takže jsem se jen válela a spala. Ale jak už byla malá tak to jsem se nenudila. Ted jak příjdu za holkama do obchdu tak říkají, že mi ta mateřská moc svědčí, že vypadám mooooc spokojená a já jsem moc spokojená. A ty budeš taky, všechno si uděláš v klidu, s malou budeš chodit na procházky. A taky uvidíš jak dělá každý den pokroky. Já to na malé vidím, u Kryštofa si nepamatuji nic, protže jsem taky chodila do práce. U Kryštofa jsem neviděla jeho první krůčky, protže ho zrovna hlídali naši a tam začal chodit. Melinko nevím co bych ještě napsala. Tak čau

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.