| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Víš že jsem nad tím nějak ještě nepřemýšlela, teda nad tou zeleninou, tady taky nemám možnost kupovat Bio ave skleničkách se mi to kupovat nechce, protože je to moc drahé. Sousedka si to sice pochvaluje, protože její malý má tu skleničku na 2-3, ale to jen ze začátku než si na to zvykne pak jí sní jak malinu. Tchýně zahrádku sice má, ale než tam něco dozraje to už malá bude mít aspoň 9 měsíců, tak fakt nevím. Ale zkusím se zeptat kámošky, ona má dvouletého syna, a dává mu jen zdravou stravu tak zjistím jak to dělala. A pak ti dám vědět, třeba se něco dozvíme. Já počítám, že nám dá Dr. příkr začátkem 5. měsíce, ale to asi bude záležet jak malá bude přibírat, jestli bude dobře tak počká do 6. No uvidíme, ale už se těším až jí zkusím vařenou mrkvičku, jak se na to bude tvářit. Meli máš pro malou dětský příbor? A jaký? Já ještě žádný nemám, ale když jsem se dívala kolik to stojí tak se mi protčily panenky. zítra se podívám v Bruntále. Meli mrkni na www.detskydum.cz pořád přemýšlím o tom sporťáku anemůžu se rozhodnout. Prosím tě podívej se na 18 a 19 kočárek. Sice jsem původně chtěla ten 19, ale u něho není nánožník. Ta 18 se mi začíná zamlouvat více, tak vůbec nevím. Prosím porad.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.