| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,
já jsem z Mladé Boleslavi. Tak máme Adama doma. Jsem docela ráda, zase jsme zajeli do starých kolejí, David má doma bráchu a tak se tolik nenudí, pozoruje ho a začínají si už hrát vedle sebe. Musím se pochlubit, že začínám po několika měsících zase jezdit autem. Co jsem byla těhotná a kojila jsem, tak jsem vynechala a abych řekla pravdu, ani mi to nevadilo. Mám totiž strach jezdit, ztratila jsem ten cvik, i když já jsem po pravdě jezdila minimálně. Ale protože vím, že je to nutnost, tak se do toho zase dostávám. Manžel je naštěstí ten pravý opak rýpalů, hodně mě podporuje a mám ho ráda vedle sebe. Takže mi držte palce, ať to zvládnu bez problémů. Jinak jsme docela v pohodě. Taky tady v BOleslavi hledám cvičení powerjogy a pilates, ale zatím marně. Už to zase flákám, měla bych cvičit doma, ale znáte to...taky jsem se tak trochu vrhla do němčiny, v práci to byla nutnost. Ale mám opravdu strašně málo času a večer jsem hotová. Takže občas po obědě. Ale jde to tak pomalu. Potřebovala bych procvičovat i AJ, po VŠ jsem byla na rok v Anglii a teď už se mi angličtina z hlavy snad už úplně vypařila. Potřebovala bych procvičovat. Ten jazyk Ti závidím. Jak se Ti tam jinak žije? Co tam děláte? Kde pracuje manžel? Jestli Ti tedy moje otázky nevadí...
Napiš.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.