| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Meli. Tak konečně jsou ty svátky za námi , jsem moc ráda vůbec je nemám ráda. Naši odjeli kolem půl čtvrté, protože tatka jede v 21 hod kamionem do Prahy. Jak odjeli tak jsme šli ven na procházku, ale strašně tady foukalo. Kryštof si vymrskal plnou tašku dobrot, tak máme co mlsat:-)) I když já to zrovna nepotřebuji. Váš Skořápkovník jsem neviděla, ale slibuji že příští rok se budu dívat na zprávy a třeba tam bude zase. V tom Horizontu nic moc nebylo, ani jsme se neprošli po tom parku, protože moc foukalo a kočárek jsme nebrali, takže když jsme malou měli na rukách tak se jí to moc nelíbilo. Meli já malou taky krmím, když někam jedeme i v tom Horizontu, zalezla jsem si do auta a nakojila jsem jí, je to ůplně v pohodě. My jsme s malou byli už ve 3 týdnech v Olomouci skoro celý den. V supermárketech jsou místnosti kde je přebalovák, umývadlo takže tam si můžeš zalést a malou dát do pořádku, vůbec se toho nemusíš bát. A když kojíš tak je to daleko jednodušší, než kdybys musela někde dělat sunar. My se v létě chystáme na výlet do ZOO Lešná, jestli jsi tam nebyla tak to stojí za to fakt je to krásná zahrada. Kámoška jela dneska se stejně starou holčičkou jak máme my do ZOO Olomouce a taky jí tam bude kojit v autě, když to jednou zkusíš tak pak už to bude v poho uvidíš, já jsem se poprvé taky bála( jak jí nakrmím,přebalím atd..).Dneska jsem zažila veliký šok. Já mám Kryštofa z prvního manželství a jeho otec se o něho asi 6 let nezajímá (rozvedla jsem se protože byl notorik) no a dneska někdo zvoní tak jdu otevřít a on tam ožralý jak prase já jsem neměla slov byla to hrůza. A samozřejmě chtěl syna no prostě vychlastaný pako. S tým zelím jsi mi udělala pěkné chutě, já mám na něho už stááááááááášně dlouhou dobu chuť jenže se bojím kvůli malé. My jsme dneska měli krůtu s bramborem a taky byla výborná, ale kdyby bylo zelíčko a knedlíček byla by určitě lepší. Vy jdete zítra k Dr. že? Tak nezapomen na ty naušničky. Na jméno Rozárka jsme přišli ani nevím jak, prostě najednou nás napadlo. Mým rodičům se líbilo hned, protože našim se líbí trošku zvláštní jména a tchýně neříkala nic prostě jsme řekli bude takové jméno a bude. A na kluka jsme měli Oliver. Tak zatím ahoj

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.