| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Meli. To co jsi napsala musím dát přečíst manželovi, protože on má pořád strach, že té jeho malé princezničce je zima. Je fakt, ale že my tady máme chladněji ráno máme i -2C. Oblečení ji také už moc nedávám jen body,dupačky a teplákovku. Zítra přijedou moji rodiče, tak se těším protože mamka zase něco děckám koupila. Naši nám moc pomáhají a tchýně je sama, takže těch peněz tolik nemá, ale každý měsíc nám dává na plíny, takže taky dobrý. Moje tchýně bydlí v paneláku nad námi, někdy taky mám nervy, ale do našeho života nám vůbec nekecá. Jak se malá narodila, tak k nám chodila denně k večeru, už jsem byla na ní i hnusná a asi to pochopila a ted se staví jen občas však malou vidí každý den venku. Jinak sní vycházím dobře, vždycky pomůže když potřebujeme. Kryštofovi se docela hodně věnuje, když je manžel dlouho v práci tak se sním poučí a napíše ůkoly. Kolikrát si nevím ani já stěma ůkolama rady. A ona jako bývalá učitelka, sice ze školky ,si pamatuje hodně věcí a to je ze školy už hooooooooooodně dlouho. Dneska jsem chtěla jet taky nakoupit jenže manžovi se vůbec nechtělo, tak jsme byli s malou až do půl sedmé venku a ona spinkala jak miminko. Takže zítra ráno pojedeme, jenže už to vidím že obchod ráno bude narvaný a odpoledne přijedou ti naši tak to už nikam nechi jet. Malá ted leží v postýlce a hraje si s různými štěrkátky, ona už krásně na všechno šahá, tak jsme ji přes postýlku přivázali různé hračky. Ona je nejraději v té postýlce a když ji vezmeme tak se vzteká, říkala jsem to Dr a ona se divila, protže každé dítě se chce nosit a Rozárka ne. Nevím co bych ještě napsala malá se už začíná rozčilovat, už přichází její hodina na spánek, tak si jí vezmu k prsu at usne. Zatím ahoj

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.