| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky, no já to zvládám tak, že těžko. Naštěstí malá v kočárku docela spí, takže ji nechám pod oknem a mažu dělat, nebo si to beru domů a dělám po večerech. Ona naštěstí fakt docela spí, ráno se probudí, napije, pak je hoďku vzhůru a pak zase hodinu spí. Když jsme doma, tak se to takhle po té hodině střídá. Když jdeme s kočárem ven, tak spí 4-5 hodin, takže stihnu v práci toho dost udělat.
Na kyčličkách jsme byli před 3 týdnama, taky jsme ok. Dali nám papír, že máme jít do nemocnice, ale my jsme s ní byli u ortopeda, kam chodí manžel. Je to moc fajn doktor a manžela operoval, takže s ním máme dobrý zkušenosti. Teď máme jít ve středu na první očkování, dáváme hexu, ale posunuli nám to kvůli očkování po tbc, ještě to neměla zahojený, ale stejně to má čím dál horší, i když jí na to dávám obklady, jak říkali :-(
Jo a je to škoda, že jsi tak daleko. Já se teda fakt málokdy utrhnu, ale když už, tak mě neba chodit samotnout. Teď jsem tady přes rodinu našla holky, ty už sice mají starší mimi, ale jsou moc fajn. Už se těším, až zase vyrazíme.
Tak práce volá, papapa

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.