| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jé...Lino...já si Tvůj příspěvek přečetla až teď. To mě mrzí. Matěj obědval a musela jsem nakrmit malou a hodit je do postele. Tak jsem přišla pozdě.:-)

Golfky...mám po Matějovi. ABC design. Mají stříšku, jsou polohovací, nákupní košík, nemají přehazovací rukojeť, ale to si myslím, že je pak v golfkách už zbytečné, protože děti stejně chtějí vidět před sebe, jsou takové normální, obyčejnější. Ani nevím, kolik už stály. Využila jsem je dost, stačily mi v pohodě. Nejsou to ale takové krásné, jako prodávají. Taky bych si chtěla nějaké koupit, ale už to nechám být. Tyhle mi posloužili super, tak je využiju i pro malou. I když mi svrbí ruce!!!:-)

Malá se teď naučila stavět i v postýlce, když je v pytli, tak mam radost. Vždycky když tam začne hýkat, tak tam musím jít a dát ji dolů, protože v tom pytli je více méně nepohyblivá a zřejmě by si rozbila čuminu:-) Včera se postavila v obýváku o stolek a držela se jednou rukou a koukala na mě, jako že by za mnou šla. Ale ona určitě hned tak nepůjde, protože mi přijde ještě děsně vratká v nožičkách:-) Já jsem ráda, i když už teď mi "vadí", že si stoupá skoro všude, protože doma nic moc neudělám. Dám si ale do obýváku přenosnou postýlku, jako jsem to dělala s malým a když bude nutnost, tak ji tam dám. Stejně potřebuju, aby si tam zvykla, protože v červnu pojedu s dětma a s mojí maminou na týden na Šumavu do kempu do velké chatky a postýlku budu brát s sebou, tak aby s ní před tím přišla aspoň do kontaktu:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.