| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k dotazu Nevěra partnera

Dobrý den!
Je mi 23 let.Jsem již delší dobu v bezvýchodné situaci,tak zkouším kontaktovat Vás odborníka.
Nerad se s tímto problémem svěřuji,neboť mi danná situace velmi trápí.
Moje rodiče jsou rozvedeni asi 3 roky a oba mají nové protějšky.
Po rozvodu rodičů jsem bydlel s matkou,která si našla přítele.Pracoval ve Švýcarsku a asi na rok odjel pracovně do této země.Po návratu se chtěl nastěhovat k matce,ale vadila mu moje přítomnost a tak mi matka vyhodila na ulici.Tehdy byl listopad.Co se můj otec dozvěděl,že jsem na ulici,tak mi nechal párkrát o víkendu u něj a jeho přítelkyně přespat.Byl jsem u něj asi 4 víkendy-přes týden ulice a když jsem se vrátil s otcem z venku,tak na mě jeho přítelkyně začala histericky křičet,že jsem parazit a že jim zničím vztah atd.Po této zkušenosti jsem se s nikým z mé rodiny nestýkal.Pak jsem zkončil na nějaký čas v psychiatrické léčebně(konec dubna),kam za mnou dojel otec s jeho přítelkyní.Byl jsem za jejich návštěvu velmi vděčný a tak jsem po propuštění velmi často chodil pracovat na jejich nově postavený barák.V současné době jsem na ulici již 9 měsíců.Chtěl jsem po něm,aby mi nechal v chaloupce,že po práci budu u něj makat na baráku a zaplatím mu spotřebovanou el.energii.Na tuto moji prosbu vůbec nereagoval a poté se mi ještě vysmíval,že to co jsem u něj odmakal by zvládl Ukrajinec za 3 hodiny.Velmi mi zesměšňovali se svojí přítelkyní a chovali se dost zle,tak jsem náš vztah zakončil sms,kde jsem jim vyjádřil svůj názor,neboť ústní komunikace s nimi není možná z důvodu jejïch neschopnosti naslouchat.Rád bych Vás poprosil o radu jakým způsobem bych měl podobnou situaci řešit,neboť na ulici je to začarovaný kruh.Je těžké pracovat,když není kam jít po práci odpočívat.Jak bych se měl nadále stavět k rodině,nerodině?Mám v plánu ukončit trvale styky.Dá se nějakým způsobem zříci rodiny?Děkuji za informace.
Ještě pro doplnění uvádím,že jsem nikdy neužíval tvrdé drogy,nekradl atd.Jsem myslím slušně vychovaný kluk.Děkuji za každou radu popřípadě informaci.
S pozdravem Tyler

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.