| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky,
tak mi už jsme skoro v pohodě,neštovice už jsou na ústupu a horečky žádné.
Jinak k tomu spaní,ach to spaní.Po obědě vůbec nespí,snažím se,aby alespoň trochu odpočívala v obýváku ji pustím kazetu s pohádkama a chvilku leží na sedačce.Večer chodí spát po ve večerníčku,každou chvilku mě volá,že chce nabumbat,pomazlit,přikrýt,taky přikrýt panenku,pokud nereaguji,protože mě tečou nervy a nechci na ní před spaním řvát,tak si to vymaha brekem,tak stejně ustoupím protože se bojím,aby nezbudila Jonáše.Poslední dny si navykla chodit spát k nám do ložnice a to jsem taky na mrtvici.Doufám,že ve školce vybije trochu svojí energii.Jinak má jazyk "dlouhý až na zem"ty její drzosti to je někdy neskutečný,tatínkovi říká,že ho má plný zuby,nebo že je blázen padlý na hlavu,apod.Tatínek vždy oněmí "úžasem"a samozřejmě to okomentuje tím,že to má všechno odemě,že mě vděčně kopíruje.Nejvíc mi leze na nervy,když si všechno vymahá řevem a stekáním,tak jí někdy i nějakou střelím.Forma úsměvného domlouvání,upoutávání na něco jiného u nás neplatí,je na to moc chytrá,aby poznala co na ni chystám.Přiznám se,že opravdu dostane někdy dostane na zadek,protože nechci,aby z ní vyrostl rozmazlený fracek.Ale na druhou stranu,když jí zrovna nechytá "amok",tak je to moje milovaný zlatíčko,přijde za mnou a říká maminko ty jsi můj miláček a mám Tě moc ráda,"pomáha mi v kuchyni,utírá nádobí,nebo kouká když vařím.Chodí do keramicko-výtvarného kroužku a moc ji to baví a je moc šikovná,alespoň ji učitelka moc chválí.Prý je moc hodná a přizpůsobivá.A co vaše ratolesti,s čím vás vyvádějí z kontextu?Jak se chystáte na silvestra?
Tak se zatím mějte moc hezky a pište.Alice

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.