| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky holky,
tak jsem konecna nasla trochu casu, abych se na vas zase koukla a taky mame konecne internet!! :-))
Uz jsme se na Morave pekne zabydleli, sice porad jeste u rodicu, prestavba jde pomalu, zatim nemame firmu, takze bourame a vyvazime sami. Ale jsem moooooooooooooooooc spokojena. Ondra s Lukym si to uzivaji, jsou porad venku a kam se vrtnou maji kamarady (a ja vlastne kamaradky). Je to fajn, v sobotu jsem se videla s holcinou, kterou jsem nevidela deset let, tak jsme si krasne zavzpominaly na nase teleci roky:-))
Ondrovi se ve skolce hrozne moc libi, zatim chodi rad, a je pysny, kdyz ma nejaky vytvor na nastence! Minuly tyden meli Drakiadu, docela mu to pousteni slo - poustel s tatou. Ivan rikal, ze si to pekne uzili, ja jsem s Lukym byla na skolni zahrade a stavela s ostatnima detma hrad:-))No je to fajn, vratit se tam kde jsme vyrostli:-)) Ve skolce ho zatim chvali, tak uvidime jestli mu to vydrzi. Od listopadu budu delat cviceni pro deti a rodice, tak se tesim, ze budou mit kluci zase pres zimu pohyb.
No a ja a skola - zatim to jde, hlava sice moc nestiha, ale naucila jsem se hodne ptat a odpovidat i kdyz si nejsem jista spravnosti me odpovedi:-)) Jsem samo nejstarsi, ale musim rict, ze ted ty holciny vypadaji starsi, tak to ani tak nejde poznat. No to jsem se zase rozepsala, ze? :-))
Dani - stejne te obdivuji, ze to tak zvladas!! Posli mi prosim jeste nejakou fotku Karolinky! Videla jsem jednu asi z porodnice, moc vam to tam sluselo!!!
Lenkasi - ja jsem dneska malem umrzla. Uz jsem musela i skrabat sklo na aute! Kde vlasten v Ostrave bydlis? Teda pokud si dobre pamatuji, ze jsi z Ostravy. :-))

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.