| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky, vidim, ze novy skolni rok dava vsem opravdu zabrat. Jak se mate? Petulo to jste meli fakt stesti - andilka straznyho. Kaculdo a neni to spis problem tech ucitelek, jako ze Johanku nezvladaji? Proste se ji nestihaji venovat. Honzik dela nejvetsi kraviny kdyz se mu nevenuju- napriklad kdyz sedim pred pocitacem. Manzel mel nejakou praci v NOrmandii, tak jsme jeli s nim. Najezdili jsme skoro 2500 km od stredy do nedele. Casto jsme zastavovali na curani a jemu se libilo curat na kolo od auta. No a pak kdyz jsme se vratili domu a ja si druhy den sedla na pocitac, pocural mi kolo toho svyho auticka co ma tady doma v obyvaku..
Taky jsme byli na tyden na Krete - od svatebni noci nase prvni poradna dovolena. Nekteri Řeci se mi fakt líbili. Vysoký tmavý, ale s modrejma očima. Překvapilo mě ale docela, že je tam ještě větší nepořádek kolem silnic, než u nás v republice :-) Ale lidi jsou tam jinak moc milí. Pronajali jsme si auto a procestovali ostrov na zapad od Heraklionu. No hlavne jsme si užívali moře :-) Češi tam mají ale docela krutou pověst. Barmani a servírky v jednom hotelu si stěžovali, že říkáme jen "drei beer" a žádný "bitte" za tím neexistuje....
No a já mám asi vešky - běhají tu teď po školních dětech. Děti se vůbec nedrbou, no jenže jsem to já, kdo má v rodině ještě pořád, i přes neustále kojení, nejvíc vlasů, ach jo... No a připadá mi, že Honzíka pokousala blecha... máte s tím někdo zkušenosti, nebo nevíte, kde se to dá najít, jak vypadá bleší kousanec a jak poznám, jestli to byla jen jedna náhodná někde chycená od psa, nebo kde jí vzal a jak se jí zbavit???
Holky a co pracujete?? A jak řešíte hlídání?? Já konečně včera sesmolila životopis (ten poslední byl asi sedm let starý... ale ještě pořád nemám úplně jasno, co vlastně a jak chci...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.