| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Maybe, no ono to ani neni o tom, ze budu 3x denne nekam jezdit. Ja ho totiz kvuli schodum budu muset v aute nechavat porad, takze i ranni a odpoledni prochazka/vyzvednuti Klary ze skoly bude znamenat skladani/rozkladani.

Tomu Zooperu se od Tebe nechce, neni to znameni, ze bude v rodine miminko? :-) :-) Si delam srandu, doufam, ze je syn dostatecne poucen :-)
Tinkl, uz asi spis, ale musim. Ten kocar vypada supr (Maybe ty mas ctyrkolku, ze), i ta barva. Ale asi jsem natvrdla, ta striska patri ke kocarku nebo k te skorapce PegPerego? A jak je tezky? Uz asi ze me silite, ja jsem kocarum nikdy nevenovala pozornost a tak jsem takovy kocarkovy neandrtalec.

Alice, to me neznas, ja jsem sileny Fucik! :-) A manzel palicaty, uz jsem ho zkousela premlouvat, ze mu to reknu.
Oblecky uz nakupovat nebudu. Koupila jsem par kousku neutralnich, neco neutralniho nam nakoupili znami, v praci mi chystaji baby shower a dalsi hormadu mam od Sally, ktera ma oboji. Do zacatku mam habaku. Az se "to" narodi, nabehnu do kramu a dokoupim zbytek. Leda by me neco mimoradne cvrklo do nosu, kdyz tak to doma nekde ukryju (abych to pak v lednu nasla).

Tak ja uz taky jdu na kute. Pa zitra.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.