| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj baby,
tak dekuji za prani ke Karolince a holkam za to, ze sem daly info :o].
Opravdu jsem esemeskovala z porodniho salu, hned po zatlaceni asi 10 minut, to me trosku sili ;o].
Trhla jsem rekrod v pobuty v porodnici, od porodu do propusteni necel 2 a pul dne ;o].
Karolinka pije jako duha, je hodnounka, jen jsem mela problemy s prsy {teda prd problemy}, u Krystufka mi nepraskaly ve svech, malo papal, ale ona saje jako pumpa a nez jsme dali nejaky rytmus, tak jsem mela balony jako Dolly.
Tak jsem rada, ze Krystufek prijede az v sobotu, to uz vse doladime, ale co jsem prijela domu a vidim tu jeho veci, tak bulim, no jo hormony :o]. desne mi chybi. Babicka mi pak bude tyden sekundovat, abych prckum sladila rezim, mala jak ma hlad, ani nemuzu prebalit, nejprve musim kousek nakojit a pak teprve prebalit a po te dokojit :o].
Jinak k doktorum jsme se dostala v 11:20 6.9., byla jsem otevrena na prst, tak mne supli na gundu {rodilo dlasich 5 pani} a tam jsem si ani nelehla, jen jsem chodila curata chodila jsem do 15:30 po chodbe, smskovala, telefonovala a rikala si, kazda dalsi kontrakce, co bude silna a dlouha me posunuje k porodu. Tak v 15:30 jsem sal na kontrolni monitor a byla jsem na 4cm, tak zacali kvaltovat, ale mne se zdalo, ze to jeste bude dlouho ;o]. A 17:22 byla mala na svete. Ovsem predchazela tomu neprijemnost, po klystyru jsem se mela jit vysprchovat a ja mela puncochace proti krecakum. Musim rict, ze z celeho porodu, to byla jedina neprijemna vec, v kontrakcich ty upnute puncochy sundat a v kontrakcich obleknout, byla jsem sprosta jako dlazdic, pri pristim porodu se sprchuji s nimi :o].
Pak jsem zase chodila, dychala, a za chvili jsem citila tlak n akonecnik, tak mne prekontrolovaly, rekli jo, jeste tak 4 kontrakce a budeme rodit a sly si pripravit pani, posledni na cisare, jenze jak vylezly ze dveri a ja slezla z luzka, tak to prislo, akurat jsme je stihla zavolat zpet, tak tam naburacel tym 8 lidi a sli jsme na to. 3 zatlacit a bylo to. mala udelal kontrmelec ve mne, mela ruku u krku a omotana byla pupecnikovou snurou {nebyla dusena}, ale nemohla ven, tak mi rekli at poradne zatlacim a ona se v mne otocila a tou rukou me potrhala vevnitr. Ale to nebolelo a ani neboli, i kdyz je to site :o]. No a to je cela story.
pri pristim porodu 6.9.2009 budu mit zase malinikovy caj, hladovku a chodit, chodit, chodit :o].
Tady davam fotky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.