| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojda vespolek, my dneska vedli prvně do školky a já to nějak psychicky neunesla. Honzík prakticky nebyl ještě nikdy sám bez nejbližších, srdceryvně celou dobu plakal, plakal, plakal... já tam byla statečně s ním (Jindru hlídala babi) no a... řvala jsem jak amina taky. Honzu v náručí, když se rval ven, pořád utíkal a plakal. Maminko, pojď už, jdeme domů... jak mu vysvětlit, že teď do školky bude chodit denně? A my saďouři to máme na celý den. Po dvou hodinách jsem vyklepaná odešla (učitelka z nás musela být na psycho, řvoucí dítě a řvoucí matka :-), byl tam dvě hodiny sám a prý to bylo na střídačku - chvíli pláč, chvíli pohoda. Školka je to malá, rodinná, učitelé jsou tam skvělí a je tam max. 8 dětí na jednu. Dnes šel prcek po obědě, zítra ho chci nechat až po spinkání. Psychicky na to podle mě nemá v tom slova smyslu, že by se zaběhl v pohodě. Prostě to bude trvat. Všichni nás přesvědčují, ať vydržíme, že za rok to bude to samý. Ach jo, já mám nervy na dranc, pořád brečím. Na druhou stranu doma je jak vykolejenej, tak nevím. áááách jo, sem to musela vysypat... už aby bylo o měsíc víc.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.