| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Gabi!
Pribeh ktery pises je hodne spolecny s tim nasim. Jestli tomu dobre rozumim, tak hodlate ve statech zustat natrvalo. My se chystame tak za 3-4 roky z Koreje domu. Zpocatku jsme meli problemy s tim, ze jsme take doma museli vsechno nechat a novy apartman jsme si museli kompletne zaridit. Take jsme hodne vyuzivali "garage sales". V Kor.se temer nemluvi anglicky, coz je fakt problem. Tolikrat jsem si rikala, kdyby to aspon byla anglicky mluvici zeme! Ucim se stale korejsky. Je to moc tezka rec a pri dvou detech se to nekdy neda. Nas starsi Matej slysi prevazne korejstinu a anglictinu, my mluvime doma cesky. Uci se vlastne vsechny tri reci najednou. Mam pocit, ze v tom musi mit jednoznacne gulas (kdyz jsem sem prijeli mel 16m). My totiz mame taky a hodne. To ze moc nerozumim me docela izoluje a to mi strasne vadi. Take nemuzeme vyuzivat zadna zarizeni pro deti, protoze v Kor. neexistuji zadne paragrafy na deti a ty jsou do skolek posilany svymi rodici casto nemocne. Nikdo Vam to tu nezaruci, ze to tak nebude a davat ho do drahe international school nam pripada zatim jeste zbytecne. Jsem s detmi sama doma a vim, ze je to nekdy hrozne namahave. Obzvlast kdyz jsem byla tehotna s Luckou. Vyhodu mas Gabi v tom, ze mas aspon nekoho kdo by ti mohl v pripade potreby pomoct. To ja tady nemam. Pratele ktere mame, bydli velmi daleko a mistnich maminek o pomoc bych ani neprosila(snad jen v nejvetsi nouzi).Kdyz se Lucka narodila prijela moje maminka z CR na 5tydnu. Priljela s predstihem, protoze kdyby nahodnou prisla L.drive na svet nemel by se o Mat.kdo postarat, protoze manzel byl zrovna na Tajwanu.L.se narodila pak 14dni pred mamcinym odletem do CR. Musela jsem se (z cisare) velmi rychle vzchopit a nebylo to fakt jdnoduche.Takze moc Vam drzim palce a verim, ze to vsechno zvladnete. Vypada to ze jste s manzelem oba moc sikovni, tak hodne stesti.
Ahoj Martina.

P.S.Holky Vy vubec nepisete!
Kolik vase robatko za den vypije? U nas se to pohybuje od 300-600ml za den a nekdy ani to ne. Na snidani ma vetsinou jen asi 300ml kakaa a pak uz nic nechce.Co myslite, nevadi to? Na svacku ma pak vetsinou jen nejake ovoce, aby pak obedval...Diky ahoj :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.