| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdárec :-)), to se to krásně čte o bříškách a o malých mimísích! Kdeže je těm našim zářijňatám konec... tedy těm časům, kdy byli pidimini.
Hanys mi včera vystřihl scénu jak do vitríny psychologické poradny, naštěstí doma... po odpoledním probuzení vstával zadkem, resp. vstávat odmítl, začal řvát (kupodivu i na mě - což dříve nikdy neudělal), pak vylít, bouchnul dveřma do děcáku, znova zalez do peřiny a záchvatovitě na mě něco řval, řval, řval... byla jsem z toho dost štronzo, vůbec nevím, co ho to bere. Trvalo to asi 3/4 hodiny. Dneska po spaní opět náběh na něco podobnýho, naštěstí byl doma tatin a ten ho usměrnil, dveřma třískl jen jedenkrát, až mi z toho spadl v kuchyni plech na pečení, rachot jak z děla, prostě u nás mazec :-) Jindříšek to vše sledoval z poklidu mé náruče, ruku vraženou v puse, oči navrch hlavy, ale hodný, hodňoučký... teď si toho teprv vážím :-))
Jináč Honzík jde od září opravdu do té školky. Uvažovali jsme, že by šel až od ledna, ale zkusíme ho tam dát už na podzim. Jsem zvědavá, jestli nám ho nevrátěj. Oblíkat se sám neumí, na záchod si řekne, ale někdo ho tam musí držet. Baštit sám, to taky nic moc, leda je to nějaká sladká mlska. Ale zase na jednu učitelku je tam max. 8 dětí, tak snad to nějak půjde. Navíc ta potento atopie, na podzim jdeme na odběry. Školka nakonec vychází na nějakých 5 000,- Kč měsíčně + 800,- Kč obědy. Vzhledem k tomu, že je cca 10 km od našeho bydliska, budu ho tam nechávat celý den. Zpočátku jen 2x týdně a pak se uvidí. Stejně chtějí zaplatit celou cenu. Koho by info o školce zajímaly, je to adrese: http://www.liberecka.cz/www/c/skolka.php
Jo a Jindřajsovi se proklubal první zoubek :-)
Tak zatím :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.