| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak ja jsem se tu vcera nalopotila s takovou dlouhou zpravickou a ona tu neni!! To je teda pekny :-)
Ivo moc blahopreju k Radovankovi!!!! Pamatuju si, jak jsme se o tom jmenu bavily, kdyz jsem cekala Kacenku, no me Radovan nevysel :-) Tak at vam hezky prospiva a prinasi jen samou radost a Anetka at si na nej brzy zvykne. Zvraceni hodne souvisi s odmitanim - treba jeste nebyla psychicky na toho brasku pripravena a ted ho "nechce". Mozna by pomohlo si s ni sednout a vysvetlit ji, ze braska uz je ted tady a ze i kdyz to takhle hned nevypa, brzy to bude jeji nerozlucny kamarad. Vysvetlit ji, ze ted se sice vic venujes jemu, ale ona tu byla "prvni" a vzdycky bude to Tvoje prvni detatko. Ale ze je taky prima mit sourozence, neb se s nimi muze clovek rozdelit o mnoho veci - o radost i starost a casem si s ni bude hrat a ona bude vzdycky ta velka a bude se o nej brzo moc starat a ze on ji to pak cesem vrati. Podobne veci je jim asi treba opakovat casto.
Moji dva se o me ted taky perou. Kdyz mi jeden nebo druhy sedi na kline - nenapadne jeden druheho odstrkavaji, Kacenka schvalne leze po Honzikovi a on ji zase sem tam jednu dloubne....
Petule a co ti Tvoji dva kluci? To je neuveritelny, jak to utika!!! Doufam, ze uz je Honzikovi lip!!!
Ja ted pomoci homeopatie drenazuju stary vakciny, ale je to sila. Jsem z toho uplne hotova. Unavena, mam rymu jak tram a ze by mi mizelo akne na rukou to tedy ne...ten muj homeopat se se mnou nijak nepara!!! Ale verim v lepsi zitrky.
Minuly tyden se vratila ze skoro tri rociniho pobytu v Australii dcera nasi sousedky. Je to holka o rok a pul mladsi nez ja. Vcera vecir jsme se k nim s celou rodinou tak nejak "pozvali", vecereli jsme u nich a uz jsme se dohodly, jak spolu budeme chodit parit. Mne se skoro po deseti letech vratila chut nekam se jit vytancovat :-) Dobrej pohyb a lepsi nez fitness - teda mozna az na to zakoureny prostredi...
Mirko a na kdy Ty mas vlastne termin? Teda jeslti to moc netajis? a Dano Ty? A nejak mi uniko, kde jsi vlastne byla...
Katko a Klarka uz chodi??

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.