| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky maminky,tehulky..
Tak vas opet zdravime po pomlce.
Danysek se ma skvele,zatim stale nocnikujem a venku bez plen.Jinak jsme ho prihlasila do skolky jeste pred oficialnim naberem a mam uz doma dopis o prijeti..kdo driv prijde..Akorat ted na me jde pocit zda to malej vubec zvladne,reditelka rikala ze ma mit socialni navyk a nic jineho nepotrebuje.Se zachodem nas malej komunikovat odmita tak snad to do 4 zari dopilujeme.Konecne sjem ho nechala naockovat proti obrne,meli jsem jit loni,ale diky salmonele se nam to posunulo a jsem porad mela v hlave ze nato nesmim zapomenout..
Chodime uz na pisek tak je maly v 7 nebi,tam jsou deti a to on rad..jen me s tim briskem nejka neba..babovky s nim delat mohu tezko nechci sedet prece jen to neni moc vyhrate na bobku vydrzim max 5 minut a maly taky prohlasuje ze na pisek chce s babickou :(

Co se tyka naseho mimca tak jsme stale 2 v 1 :) Jsem ve 40 tt a pred tadnem ve stredu jsem byla u Apolinare na kontorole,tak cukr ba usel,na monitoru byli mensi kontrakce,ale na porod to ani zdaleka neni,ale naskytl se nam maly problem a to ze naposledy jeste na gynde jsme byla na ultrazvuku v 36 tt a mimco bylo hlavou dolu a doktorka rikala jak krasne se bude rodit.Jenze v 39 tt v tu stredu u toho Apolinare utz ukazoval neco jineho a to ze mimco je na pric hlavu ma v levo a dle me se jeste neotocilo doted.Ma malo plodove vody a uz se spis neotoci nez otoci..Behem 3 tydnu takovato zmena..No nicmene pokud se nenarodi do stredy a pokud ano jde ven cisarem protoze zatim otocene tedy neni a pokud ani do stredy teto to s nim nehne tak jdme do konce tydne na prijem a na planovany cisarsky rez.Jsem z toho fakt unesena :(

Tak vam dam vedet zas az budeme mit nejaky pokrok,nejpozdeji ve stredu jak jsme natom to jdem na kontrolu.
tak alespon to porodne mame jiste :)


Jinak jak to dopadlo s Krystufkem? Vycural se az odpoedne nebo se vam to pomohlo mu to vysvetlit.Nas malej si rekl ze dne na den ze bude pouzivat nocnik,tak ho zkus nechat treba mu to jeste nedocvaklo..navic pleny jsou pro ne pohodlnejsi..Coz ovsem pro nas jako rodice ne..

Uz delate vajicka,tak ja letost vajicka stornovala..nevim zda tou dobou nebudeme jeste v prodnici,tudiz Danysek na venkov nepojede a tady v Praze nic velikonoce nepripomina...Mozna babicka s malym neco ukuchti a vytvori az budeme v porodcve ale nechavam to nanich.A mezi nama myslim ze tech vajicek by nam s Danyskovou pomoci moc nezbylo jestli vubec nejake..

Tak jdu uklizet..mejte krasny pondelni den a tehulky opatrujte se :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.